Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0

Головна   >   Про Піреус Банк   >   Піреус Банк в Україні

Піреус Банк в Україні

Піреус Банк в Україні (офіційна назва – Публічне акціонерне товариство «Піреус Банк МКБ») є частиною міжнародної банківської Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group). Головний офіс знаходиться в Афінах, Греція, нараховуючи понад 19 тис. співробітників в 8 країнах присутності, Група Піреус Банку пропонує повний спектр фінансових послуг і сервісів приблизно 6 млн. клієнтам. Загальні активи Групи Піреус Банку складають 88 млрд. євро, кредитний портфель становить 51 млрд. євро, а обсяг депозитів клієнтів досяг 39 млрд. євро (станом на кінець грудня 2015 р.).

На сьогодні Піреус Банк є провідним банком Греції, його частка ринку кредитів складає 30%, депозитів – 27%.

В Україні Група Піреус Банку почала свою діяльність у вересні 2007 року після придбання Міжнародного Комерційного Банку (МКБ). АТ «Піреус Банк МКБ» є правонаступником ВАТ "Міжнародний комерційний банк".

Регіональна мережа Піреус Банк в Україні охоплює Дніпропетровську, Донецьку, Київську, Львівську, Одеську, Харківську та Черкаську області.

Банк уповноважений Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги, а також є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Піреус Банк є членом Форуму провідних міжнародних фінансових установ (FLIFI).

Починаючи з березня 2009 року, Піреус Банк зберігає найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5»), присвоєний рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно та в повному обсязі здійснювати виплати за вкладами.

Кредитний рейтинг Піреус Банку в Україні за національною шкалою - uaA (стабільний) з червня 2008 року.

У 2016 році Піреус Банк увійшов до переліку 20 провіднихбанківських установ України за рейтингом підготованого Фінансовим клубом при співпраці з журналом «Новое Время».

У 2016 році Піреус Банк увійшов до ТОП-3 лідерівкарткового ринку України - рейтинг «Фінансовий Оскар» журналу «Бизнес».

У березні 2015 року Піреус Банк увійшов в ТОП-5 банків України із найбільш вигідними умовами депозитних вкладів в іноземній валюті за версією ділового видання «Личный счет».

У березні 2014 року Піреус Банк увійшов до ТОП-3 у номінації «Найкращий Інтернет-банкінг» за версією ділового видання Комерсант-Україна.

У лютому 2014 року Піреус Банк став переможцем у номінації «Найбільш інноваційний банк» за версією ділового видання «ІнвестГазета», посівши 3 сходинку.

У грудні 2013 року Піреус Банк увійшов до ТОП-3 банків з найбільш вигідними умовами оформлення кредитної картки за версією ділового видання «Личный счет».

У березні 2013 року Піреус Банк визнано лауреатом в номінації «Найбільш технологічний банк серед країн - учасниць ГУАМ» за версією міжнародного журналу «Банкір».

У жовтні 2012 року Піреус Банк увійшов до ТОП-5 рейтингу «Найкращі електронні банки України» ділового видання «Інвестгазета».

 

Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України).
Наші досягнення
Піреус Банк є одним з найбільш висококапіталізованих та платоспроможних банків на ринку України
© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
info@piraeusbank.ua
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Розробка:
WEBFORMAT
Дизайн:
Beleven