Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Звіти:
642 Kb (pdf-файл англійською мовою, )
Звіт про результати діяльності Піреус Банк Груп за 2016 р. (pdf-файл англійською мовою, 2,4 Mb)
Звіт про результати діяльності Піреус Банк Груп за 2015 р. (pdf-файл англійською мовою, 1,72 Mb)
Звіт про результати діяльності Піреус Банк Груп за 2014 р. (pdf-файл англійською мовою, 1,68 Mb)
Звіт про результати діяльності Піреус Банк Груп за 2013 р (pdf-файл англійською мовою, 1,78 Mb)
Звіт про результати діяльності Піреус Банк Груп за 2012 р (pdf-файл англійською мовою, 218 Kb)
Звіт про результати діяльності Піреус Банк Груп за 2011 р (pdf-файл англійською мовою, 333 Kb)
Звіт про результати діяльності Піреус Банк Груп за 2010 р. (pdf-файл англійською мовою, 742 Kb)
Звіт про результати діяльності Піреус Банк Груп за 2009 р. (pdf-файл англійською мовою, 525 Kb)

Головна   >   Про Піреус Банк   >   Про Групу Піреус Банку

Про Групу Піреус Банку

Група Піреус Банку
Грудень 2016
Активи
81,5 млрд. євро
Кредитне портфоліо
49,7 млрд. євро
Депозити
42,4 млрд. євро
CЕT-1 рейтинг
17,0%
Відділення
921
Кількість співробітників
18,1 тис.
Клієнти
5,6 млн.
Головний офіс знаходиться в Афінах, Греція, нараховуючи понад 19 тис. співробітників у 8 країнах присутності, Група Піреус Банку пропонує повний спектр фінансових послуг і сервісів приблизно 6 млн. клієнтам. Загальні активи Групи Піреус Банку складають 81,5 млрд. євро, кредитний портфель становить 49,7 млрд. євро, а обсяг депозитів клієнтів досяг 42,4 млрд. євро (станом на кінець грудня 2016 р.).

Країни присутності: Греція, Румунія, Болгарія, Албанія, Сербія, Україна. Представництва у Франкфурті (Німеччина), Лондон (Велика Британія). 

Заснований у 1916 році, Піреус Банк а станом на сьогодні Піреус Банк є провідним банком Греції, його частка ринку кредитів складає 30%, депозитів –  27%.  пережив період державного володіння і управління (1975-1991 роки). 1 грудня 1991 Банк був приватизований. З цього часу продовжується стрімкий ріст Групи Піреус Банку,

 Наш розвиток
Поряд із внутрішнім зростанням в період з 1990 року по 2000 рік Піреус Банк зробив серію стратегічних кроків з метою збільшення частки банківського ринку Греції. Так, у 1998 р. Банк поглинув грецьку філію банку Chase Manhattan, придбав контрольний пакет банку Macedonia-Thrace Bank і поглинув спеціалізований банк Credit Lyonnais Hellas. На початку 1999 р. Піреус Банк поглинув Xiosbank і придбав National Westminster Bank Plc в Греції. У червні 2000 р. Піреус Банк об'єднав три свої комерційні банки - Piraeus Bank, Macedonia-Thrace Bank і Xiosbank. У 2002 р. Піреус Банк придбав Грецький Банк Промислового Розвитку (ETBAbank) і поглинув його в грудні 2003 року.

Група Піреус Банку, впроваджуючи стратегію експансії на ринки Південно-Східної Європи і Східного Середземномор'я, досягла угоди про придбання Pater Credit Bank в Румунії (інтегрований в Групу в квітні 2000 року в якості Piraeus Bank Romania SA). В 2005 р. поглинула болгарський Eurobank (перейменований в Piraeus Bank Bulgaria), посиливши свої позиції на ринку Болгарії. У тому ж році Група Піреус Банку увійшла на сербський ринок, купивши Atlas Bank (перейменований в Piraeus Bank Beograd). Нарешті, в 2007 р. Група розширила свою міжнародну присутність в Україні, придбавши Міжнародний Комерційний Банк (перейменований в Піреус Банк МКБ), та на Кіпрі, поглинувши Arab Bank Cypriot (перейменований в Piraeus Bank Cyprus).

У 2012 році Піреус Банк придбав «здорову» частину Сільськогосподарського банку Греції (селективно активи та пасиви) і Geniki Bank, колишні філії Societé Générale. У березні 2013 р. Піреус Банк підписав угоду про придбання грецьких філій Bank of Cyprus, Cyprus Popular Bank і Hellenic Bank. У червні 2013 р. Піреус Банк придбав Millenium Bank Greece, філію BCP. У квітні 2015 Піреус Банк придбав частину "здорових" активів банку Panellinia. Ці угоди стали важливими кроками на шляху реструктуризації грецької банківської системи, в якій Піреус Банк брав участь з самого початку в якості одного з основних учасників.

Сьогодні Піреус Банк успішно завершив зазначені вище банківські операції (за винятком Geniki) в системах і пропонує всім своїм клієнтам унікальний в банківській сфері досвід.

У грудні 2015 року Піреус Банк оголосив про завершення збільшення акціонерного капіталу на загальну суму 2,6 млрд. євро (на умовах заборони переважного придбання акцій існуючими акціонерами; оплати готівкою; збільшення зобов'язань, прирівняних до готівкових, і інших подібних внесків) шляхом випуску 8 672 163 482 нових зареєстрованих бездокументарних акцій з правом голосу. Нові акції було викуплено кваліфікованими інвесторами шляхом приватного розміщення, держателями непереуступаемих розписок в рамках угоди про управління зобов'язаннь і Фондом фінансової стабільності на виконання рішення позачергового генерального збору від 15.11.2015. і згідно з рішенням Правління від 20.11.15 та 02.12.2015. Більш того, з метою покриття частини потреб Піреус Банку в капіталі,що було оцінено в ході ревізії якості активів і стрес-тестів, проведених 31.10.15 Європейським центральним банком за несприятливим сценарієм, банк випустив резервні конвертовані бонди відповідно до закону на користь Грецького фонду стабільності і угоди 36/02.11.15 на суму 0,2 млрд. євро.

Докапіталізація Піреус Банку збільшила загальний капітал Групи на 10 млрд. євро в кінці грудня 2015 року. Загальний показник адекватності капіталу Групи (Tier-1) досяг 17,8% в кінці 2015 року (попередньо для операцій Піреус Банк Кіпру і АТЕ страхування), тоді як комплексний показник адекватності капіталу відповідно до Базель III досяг 16,6%. Відповідно, поточний рівень адекватності капіталу робить Піреус Банк одним з найбільш високо капіталізованих банків в Європі.

Наша активність

Піреус Банк очолює групу компаній, надаючи усі фінансові та банківські послуги на грецькому ринку (є універсальним банком). Він також володіє виключними технологіями і ноу-хау в галузі надання послуг для малого та середнього бізнесу, в обслуговуванні агросектору, у кредитуванні фізичних осіб та іпотечному кредитуванні, «зеленому» банкінгу, на ринках капіталу в інвестиційній діяльності, лізингу та факторингу. Ці послуги надаються за допомогою загальнонаціональної мережі Групи чисельністю 709 відділеннь та 1 817 банкоматів, а також за допомогою системи інтернет-банкінгу winbank.

Група Піреус Банку налічує 280 відділень, зосереджених в Південно-Східній Європі та східному Середземномор'ї. Зокрема, Група представлена в Румунії 120 відділеннями, в Болгарії 75 відділеннями Piraeus Bank Bulgaria, в Албанії 39 відділеннями Tirana Bank, в Сербії 26 відділеннями Piraeus Bank Beograd, в Україні 18 відділеннями Піреус Банку МКБ, а також по одному відділенню в Лондоні і у Франкфурті.

Цілі та принципи Групи
У Групі Піреус Банку працюють добре підготовлені і досвідчені співробітники. Бачення Групи ґрунтується на постійному розвитку соціальної та відповідальної організації, де кожен співробітник має високу компетентність і з високою мотивацією віддано працює у колективі, застосовуючи різноманітні підходи та підвищуючи ефективність кожною дією. У процесі відбору та освоєння людських ресурсів, з'єднуються об'єктивні критерії і методологія з акцентом на рівні можливості та повагу до людей. Група інвестує у безперервне навчання 19,000 співробітників новаторським методам, а також у їх постійний розвиток. У той же час Група створила таке робоче середовище, в якому підтримуються і заохочуються інновації, обмін ідеями, творчість і командний дух. За допомогою певної системи оцінки, Група підтримує роботу співробітників відповідно до цілей Групи. Також була створена необхідна система визнання і винагороди співробітників, як в індивідуальному порядку, так і на груповому рівні. Група заохочує відкрите спілкування і необхідну підтримку співробітників у різних сферах і аспектах життя, вибудовуючи організацію, в якій акцент робиться одночасно на соціальний та динамічний підхід.

Група Піреус Банку, поєднуючи бізнес і соціальну відповідальність, систематично розвиває свої відносини із соціальними партнерами завдяки діяльності, спрямованої на захист навколишнього середовища і збереження культурної спадщини. Піреус Банк має експертні знання і значну долю ринку в такому напрямку діяльності, як Green Banking («Зелений Банкінг»). У той же час, Фонд культури Групи Піреус Банку (PIOP) займається діяльністю, спрямованою на збереження культурної спадщини, що є частиною корпоративної соціальної відповідальності Групи Піреус Банку. Крім того, Фонд культури управляє низкою тематичних музеїв у Греції, чисельність яких постійно зростає.

Піреус Банк, як один із системних банків Греції, розвиває ініціативи, які підтримують амбітні бізнес-плани і перехід економіки Греції до сучасної моделі сталого розвитку.

Фінансова звітність Детальніше>

Звіт про результати діяльності Піреус Банк Груп за 2017 р.
(pdf-файл англійською мовою, 642 Kb)

Звіт про результати діяльності Піреус Банк Груп за 2016 р.
(pdf-файл англійською мовою, 2,4 Mb)

Звіт про результати діяльності Піреус Банк Груп за 2015 р.
(pdf-файл англійською мовою, 1,72 Mb)

Звіт про результати діяльності Піреус Банк Груп за 2014 р.
(pdf-файл англійською мовою, 1,68 Mb)

Звіт про результати діяльності Піреус Банк Груп за 2013 р.
(pdf-файл англійською мовою, 1,78 Mb)

Звіт про результати діяльності Піреус Банк Груп за 2012 р.
(pdf-файл англійською мовою, 218 Kb)

Звіт про результати діяльності Піреус Банк Груп за 2011 р.
(pdf-файл англійською мовою, 333 Kb)

 Звіт про результати діяльності Піреус Банк Груп за 2010 р.
(pdf-файл англійською мовою, 742 Kb)

 Звіт про результати діяльності Піреус Банк Груп за 2009 р.
(pdf-файл англійською мовою, 525 Kb)

Перейти на сайт Групи

Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України).
Наші досягнення
У 2016 році Піреус Банк увійшов до: ТОП-3 в номінації «Новий формат»; ТОП-10 в номінації «Кращий кредитний продукт»; ТОП -10 «Кращий продукт для аграріїв», за результатами конкурсу «Фінансовий Оскар. Осінь 2016» ділового тижневика «Бізнес».
© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Розробка:
WEBFORMAT
Дизайн:
Beleven