Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Прес-служба
Пiреус Банку в Українi
press@piraeusbank.ua

Головна   >   Прес-центр   >   Новини та прес-релізи   >   Новини Банку

Піреус Банк та ТОВ «АГРО-АРЕНА» уклали угоду про співпрацю, згідно з якою банк пропонує вигідні умови фінансування підприємств при купівлі у компанії ТОВ «АГРО-АРЕНА» товарів виробництва компанії «Укравіт»/UKRAVIT та ТОВ «АПК «МАЇС»/MAIS (м. Черкаси).

Так, при розрахунку векселем, авальованим Піреус Банком, вартість авалювання для клієнта становитиме лише 1% річних від суми векселю. Також, у разі розрахунку кредитними коштами банку за товари, придбаними у ТОВ «АГРО-АРЕНА», процентну ставку буде знижено до 12% річних.

«Ця програма співпраці дозволить нашим клієнтам отримати знижену ставку на кредитні кошти та послугу авалювання векселів, що будуть надані Піреус Банком, для розрахунку за продукцію, придбану у цієї компанії. Це суттєво заощадить кошти клієнтів на обслуговування кредиту та купівлю якісних міндобрив, а також зменшить ризики неповернення кредиту. В рамках даної програми може бути також розглянуте фінансування під аграрні розписки, що дозволить аграріям збільшити розмір заставного капіталу і за рахунок цього полегшити доступ до банківського фінансування», - прокоментував директор департаменту по роботі з корпоративними клієнтами Піреус Банку Олексій Аніпер.

27.06.2018

Привітання із Днем Конституції України!
Прийміть сердечні вітання із національним святом Дня Конституції України. Бажаємо щоб Ваші серця наповнювалися гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння.

27.06.2018

Розклад роботи відділень Піреус Банку
Шановні клієнти, будь ласка, ознайомтеся із графіком роботи банку у вихідні дні з приводу святкування Дня Конституції України

19.06.2018

Група Піреус Банку підтримала «Програму 2030» Організації Об'єднаних Націй
У цілому 26 банків з усього світу за підтримки Організації Об'єднаних Націй визначили роль і відповідальність банківського сектору в досягненні сталого майбутнього.

© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Розробка:
WEBFORMAT
Дизайн:
Beleven