Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Прес-служба
Пiреус Банку в Українi
press@piraeusbank.ua

Головна   >   Прес-центр   >   Новини та прес-релізи   >   Новини Банку

Щорічний рейтинг «50 провідних банків України» підготовано Фінансовим клубом

За результатами щорічного рейтингу «50 провідних банків України - 2018» Піреус Банк увійшов до ТОП-10 у чотирьох номінаціях, а саме - «Інтернет-Банкінг», «Кредити для малого і середнього бізнесу», «Іпотечний кредит» та «Кращий ТОП-менеджер».

Піреус Банк увійшов до десятки кращих банків у номінації «Кредити для малого і середнього бізнесу», посівши 7-е місце місце. У рамках цього рейтингу досліджувалося кредитування підприємств малого та середнього бізнесу (з оборотом менше 200 тис. грн), а також фізосіб-підприємців. При розрахунку рейтингу використовувалися наступні критерії: ефективна ставка для позичальника I класу (за класифікацією НБУ); час прийняття кредитного рішення; вартість розгляду кредитної заявки; розмір комісії за видачу кредиту; максимальний термін кредиту; фактичну наявність бланкових кредитів; наявність спеціалізованих програм кредитування (на купівлю устаткування, яке саме є заставою; на купівлю комерційного автотранспорту, що виступає заставою; аграрного сектору під заставу сільгосппродукції); кількість відділень, де доступна послуга; динаміка кредитного портфелю юросіб за підсумками 2017 року; співвідношення кредитного портфелю юросіб банку до загального портфелю юросіб всіх учасників ринку. Всього цю послугу пропонували 43 банки.

У номінації «Інтернет-Банкінг» Піреус Банк посів 5-ту позицію. Формування списку переможців грунтувалося на показниках кількості клієнтів, які активували повний інтернет-доступ до управління рахунком; функціоналі інтернет-банкінгу (можливість здійснювати платежі, можливість поповнення депозиту; можливість погашення кредиту; можливість надання Принтскріну-квитанції; можливість отримання виписки по рахунку; можливість оформлення кредитних заявок; можливість онлайн-переказу грошей на інший рахунок, відкритий у банку; можливість онлайн-переказу грошей на рахунок, відкритий в іншому банку; можливість здійснення SWIFT-переказів через веб-сайт банку: можливість зняття грошей у банкоматі без картки; можливість сплати комунальних послуг); наявність мобільних додатків (для iOS, Android, Windows Phone) та адаптованого веб-сайту для мобільних пристроїв.

Пропозиція по іпотечних кредитах від Піреус Банку зайняло 10-ту позицію. При розрахунку рейтингу використовувалися наступні показники: середньорічна ефективна ставка; мінімальний початковий внесок (у % від суми покупки); максимальний термін позики; коефіцієнт покриття (співвідношення платежу по кредиту і суми доходів сім'ї позичальника); обов'язковість поручительства; готовність банку враховувати непідтверджені доходи; розмір штрафу при несвоєчасному погашенні; час оформлення кредиту; разова і щомісячна комісії за оформлення та обслуговування кредиту; додаткові витрати (страхування застави, оцінка застави, страхування життя та ін.). Ключовим фактором, що вплинув на розташування банків у рейтингу, стала кількість клієнтів, які скористалися послугою минулого року.

Голова правління Піреус Банку Сергій Наумов, увійшов до переліку переможців номінації «Кращий ТОП-менеджер». Список лідерів даного рейтингу розраховувався, базуючись на голосуванні представників банків, які взяли участь в анкетуванні «50 провідних банків України». Крім загальної кількості голосів при визначенні кращого топ-менеджера враховувались якісні показники діяльності банків - приріст активів за рік і фінансовий результат установи.

27.06.2018

Привітання із Днем Конституції України!
Прийміть сердечні вітання із національним святом Дня Конституції України. Бажаємо щоб Ваші серця наповнювалися гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння.

27.06.2018

Розклад роботи відділень Піреус Банку
Шановні клієнти, будь ласка, ознайомтеся із графіком роботи банку у вихідні дні з приводу святкування Дня Конституції України

19.06.2018

Група Піреус Банку підтримала «Програму 2030» Організації Об'єднаних Націй
У цілому 26 банків з усього світу за підтримки Організації Об'єднаних Націй визначили роль і відповідальність банківського сектору в досягненні сталого майбутнього.

© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Розробка:
WEBFORMAT
Дизайн:
Beleven