Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Прес-служба
Пiреус Банку в Українi
press@piraeusbank.ua

Головна   >   Прес-центр   >   Новини та прес-релізи   >   Новини Банку

Облігації може бути придбано у гривні та іноземній валюті

Піреус Банк запровадив послугу купівлі-продажу облігацій внутрішніх державних позик України фізичними особами. Облігації може бути придбано у гривні та іноземній валюті на термін, протягом якого умови інвестування коштів є незмінними і це гарантує стабільний дохід.

Як повідомив директор департаменту казначейства Піреус Банку Ігор Якобчук: «Впровадження такої пропозиції забезпечує наших клієнтів додатковим інструментом для інвестування та отримання інвестиційного доходу». На його думку, сьогодні облігації внутрішніх державних позик є одним із найпривабливіших видів внутрішніх інвестиційних інструментів з точки зору співвідношення прибутковість-ризик.

ОВДП випускаються Міністерством фінансів у гривні, доларах США та євро у бездокументарній формі виключно на внутрішньому фондовому ринку і підтверджують зобов'язання держави щодо відшкодування пред'явникам цих облігацій їх номінальної вартості з виплатою доходу відповідно до умов розміщення облігацій.

Перевагами вкладення коштів в ОВДП за словами І. Якобчука, є, перш за все, вища, порівняно з депозитами, доходність за мінімальних ризиків, 100% гарантія держави незалежно від розміру інвестицій та суб’єкта інвестування (резиденти або нерезиденти), відсутність податку на доходи фізичних осіб (на відміну від депозитів, доходи за якими оподатковуються за ставкою 18%).

У разі придбання облігацій, деномінованих в інвалюті, вкладення у них є також захищеними від девальвації. За необхідності клієнт може повернути кошти до дати погашення облігацій шляхом продажу ОВГЗ.

18.03.2019

Інформація для клієнтів!

11.03.2019

Піреус Банк відновив сashback до 7% від суми розрахунків кредитною карткою до періоду сезонних знижок

07.03.2019

Привітання із 8 Б​ерезня!

© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Розробка:
WEBFORMAT
Дизайн:
Beleven