Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Прес-служба
Пiреус Банку в Українi
press@piraeusbank.ua

Головна   >   Прес-центр   >   Новини та прес-релізи   >   Новини Банку

Піреус Банк запровадив нові пакети послуг для працівників IT-сфери — "Smart IT" та "Smart IT PRO", що були розроблені з урахуванням специфіки користування банківськими послугами спеціалістами цієї сфери.

Обидва пакети передбачають випуск безконтактної платіжної картки та відкриття й користування рахунками і відповідними послугами, як для здійснення підприємницької діяльності, так і для його особистих потреб.

Утім, вони відрізняються зважаючи на різні потреби у банківських послугах та періодичності фінансових надходжень у різних категорій ІТ – спеціалістів, що також знаходить своє відображення у тарифікації цих пакетів. Зокрема, пакет "Smart IT PRO" пропонується клієнтам, які мають постійний дохід й активно користуються платіжною карткою для розрахунків в інтернеті та торгівельно-сервісній мережі. Водночас, пакет послуг «Smart IT» є більш вигідним для спеціалістів, що розпочинають свою кар’єру і мають непостійні фінансові надходження.

Запроваджені пакетні продукти мають ряд ринкових переваг, у т.ч. безкоштовне відкриття рахунків та переказ коштів між власними рахунками, відсутність комісії у «Піреус Банк МКБ» за продаж іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку та за зняття готівки з особистого рахунку в усіх банкоматах в Україні й за кордоном в порядку передбаченому тарифами, ощадний рахунок у гривні із підвищеною процентною ставкою, а також можливість дистанційного обслуговування через сервіс Piraeus online banking для платежів за рахунками підприємця.

З повним переліком продуктів у межах пакетів та тарифами ви можете ознайомитися тут

16.07.2019

Піреус Банк увійшов до ТОП-13 найнадійніших банків України за індексом FinScore
До цього переліку увійшли 11 банків з іноземним капіталом та 1 державний.

10.07.2019

Піреус Банк та Німецько-Український Фонд уклали угоду про співробітництво з кредитування малого і середнього бізнесу

09.07.2019

Middleware стала переможцем тендеру на розробку нової багатоканальної платформи Піреус Банку

© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Розробка:
WEBFORMAT
Дизайн:
Beleven
1