Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Прес-служба
Пiреус Банку в Українi
press@piraeusbank.ua

Головна   >   Прес-центр   >   Новини та прес-релізи   >   Новини Банку

Про це повідомив член правління Піреус Банк в Україні І.Моузакіс під час II міжнародної конференції "Вантажопотоки Азово-Черноморського басейну та Серездемного моря".

Піреус Банк, який входить до ТОП-5 банків за якістю обслуговування на українському ринку, планує запустити нові пакети продуктів для українських моряків. Про це заявив член правління Піреус Банку в Україні І.Музакіс під час виступу на II міжнародній конференції "Вантажопотоки Азово-Черноморського басейну та Серездемного моря", що відбулася 20 вересня в Одесі.

Також банк планує впровадити для цієї цільової групи безкоштовні картки для матросів та їхніх сімей; безкоштовне зняття готівки по всьому світі, грошові кошти для здійснення операцій купівлі, знижки на депозитні сейфи.

Як повідомив І. Музакіс, в Україні нараховується приблизно 150 тис. моряків, які повертають додому понад 1,5 млрд. доларів на рік, і всі вони потребують якісного банківського обслуговування та надійного фінансового партнера.

Член правління Піреус Банку І.Музакіс

Піреус Банк дуже активно обслуговує моряків та крюїнгові компанії в Україні, зокрема DANAOS, STAMCO, IOLCOS, TSAKOS COLUMBIA, EUROBULK, DAMASK SHIPPING, OVATION SHIPPING.

За його словами, серед основних переваг, що їх пропонує Піреус Банк для моряків, є безконтактні платежі за допомогою Google Pay, конкурентоспроможна система електронного банкінгу, лояльні комісії за проведення платежів, безкоштовне зняття готівки у будь-якому банкоматі в Україні, відкриття валютних і гривневих рахунків та європейська якість обслуговування.

Для судноплавних компаній банк пропонує контрактні платежі морякам, які здійснюються через єдиний транзитний рахунок, що робить процес їх виконання швидкими та ефективними, а також відсутність комісій з обслуговування рахунків та лояльні комісії за проведення платежів залежно від обсягу операцій.

12.04.2019

Інформація для клієнтів!

29.03.2019

Піреус Банк увійшов до ТОП-3 банків за рівнем надійності банківських депозитів
У рейтингу агентства «Стандарт-Рейтинг» взяли участь 60 банків.

21.03.2019

Піреус Банк виступив ексклюзивним спонсором семінару «Ведення міжнародного бізнесу: компанії, рахунки і податки»
Семінар проходитиме 22 березня 2019 року у м. Одесі

© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Розробка:
WEBFORMAT
Дизайн:
Beleven