Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Прес-служба
Пiреус Банку в Українi
press@piraeusbank.ua

Головна   >   Прес-центр   >   Новини та прес-релізи   >   Новини Банку

З 1 березня тарифи на зняття готівки у банкоматах мережі Групи Піреус Банку у 8 країнах світу суттєво знижені

Тепер всі власники платіжних карток VISA від Піреус Банку в Україні при знятті готівки за кордоном зможуть користуватися перевагами належності свого банку до великої міжнародної банківської групи. Так, у Греції, Болгарії, Єгипті, Румунії, Албанії, Сербії, США та на Кіпрі для власників карток VISA, емітованих Піреус Банком в Україні, встановлена пільгова комісія за зняття готівки у банкоматах мережі Групи Піреус Банку – 0,5% від суми транзакції (мінімум 15 грн). Попередній тариф складав 1,5% від суми транзакції (плюс 30 грн).

Іліас Музакіс, заступник директора операційно-організаційного департаменту Піреус Банку в Україні:

Іліас Музакіс, заступник директора операційно-організаційного департаменту Піреус Банку в Україні: "Відтепер клієнти Піреус Банку в Україні зможуть знімати готівку у банкоматах Групи Піреус Банку за пільговими тарифами"

«Наші клієнти зможуть знімати готівку за пільговими тарифами у більше ніж 1 350 банкоматах Групи Піреус Банку у 8 країнах світу, більшість з яких є дуже відвідуваними українцями туристичними напрямками, - розповів заступник директора організаційно-операційного департаменту Піреус Банку в Україні Іліас Музакіс. – Новий тариф дозволить власникам платіжних карток VISA від Піреус Банку в Україні вільно використовувати картки під час подорожі до цих країн, не переплачуючи за зняття готівки».

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 57 млрд 600 млн євро і власним капіталом 3 млрд 400 млн євро (станом на 30.09.2010). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.
В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Серед пріоритетних напрямків – іпотечне кредитування та кредитування бізнесу.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно і в повному обсязі виплачувати вклади.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua

27.06.2018

Привітання із Днем Конституції України!
Прийміть сердечні вітання із національним святом Дня Конституції України. Бажаємо щоб Ваші серця наповнювалися гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння.

27.06.2018

Розклад роботи відділень Піреус Банку
Шановні клієнти, будь ласка, ознайомтеся із графіком роботи банку у вихідні дні з приводу святкування Дня Конституції України

19.06.2018

Група Піреус Банку підтримала «Програму 2030» Організації Об'єднаних Націй
У цілому 26 банків з усього світу за підтримки Організації Об'єднаних Націй визначили роль і відповідальність банківського сектору в досягненні сталого майбутнього.

© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Розробка:
WEBFORMAT
Дизайн:
Beleven