Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Прес-служба
Пiреус Банку в Українi
press@piraeusbank.ua

Головна   >   Прес-центр   >   Новини та прес-релізи   >   Новини Банку

Система Winbank Mobile - це надзвичайно легка та проста у використанні версія онлайн-банкінгу для найбільш популярних мобільних платформ

З травня 2012 року усі користувачі системи онлайн-банкінгу Winbank можуть завантажити на свої смартфони або планшети, що працюють на платформах Android та iOS, мобільну версію інтернет-банкінгу від Піреус Банку Winbank Mobile.

Підключитись до Winbank Mobile дуже легко: для цього потрібно зайти на Android Market або Apple Store та безкоштовно завантажити додаток. Для входу клієнт використовує свій логін та пароль для доступу у Winbank. Сторонні особи не можуть отримати доступ до рахунків користувача, оскільки Winbank Mobile не запам’ятовує особисті дані клієнта, а завдяки використанню SSL сертифікатів та OTP (одноразовых паролів) всі операції є цілком захищеними.

За допомогою Winbank Mobile користувачі можуть цілодобово:

  • контролювати кошти на своїх рахунках;
  • сплачувати за товари та послуги в межах України без комісії банку;
  • безкоштовно переказувати кошти між власними рахунками;
  • проводити платежі за кордон;
  • знайти банкомат чи відділення Піреус Банку на мапі.

“Розвиток та вдосконалення системи інтернет-банкінгу є стратегічним завданням для Піреус Банку в Україні, адже наші клієнти стають все більш мобільними та їхні вимоги до банківського обслуговування зростають. Відтепер користувачі Winbank зможуть дистанційно керувати своїми коштами і через мобільні пристрої. Це дуже легко та зручно, адже платформа, на якій розроблений Winbank Mobile, отримала низку європейських нагород за інноваційність, безпеку та зручність інтерфейсу», - розповів Іліас Музакіс, заступник директора операційно-організаційного департаменту Піреус Банку в Україні.

Іліас Музакіс, заступник директора операційно-організаційного департаменту Піреус Банку в Україні:

Іліас Музакіс, заступник директора операційно-організаційного департаменту Піреус Банку в Україні: "Наші клієнти стають все більш мобільними та їхні вимоги до банківського обслуговування зростають. Тож відтепер користувачі Winbank зможуть дистанційно керувати своїми коштами і через мобільні пристрої»

Winbank Mobile для Android можна завантажити за посиланням
Winbank Mobile для iOS можна завантажити за посиланням

Детальну інформацію щодо Winbank Mobile можна отримати на сайті Піреус Банку в Україні або за телефоном Контакт-центру банку 0 800 308 8 80 (цілодобово, безкоштовно в межах України зі стаціонарних телефонів).

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 49,4 млрд євро (станом на 31.12.2011). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

Банк є членом Асоціації українських банків, Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, членом Міжнародної торгової палати в Україні, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 28.04.2012), що характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі виплачувати вклади.

Банк має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» з прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 22.12.2011). Даний довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним з найвищих рейтингів, які присвоюються банкам, що працюють на українському ринку.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Катерина Калиновська
Тел.: +38(067)688-62-14
e-mail: kkalynovska{at}piraeusbank.ua

27.06.2018

Привітання із Днем Конституції України!
Прийміть сердечні вітання із національним святом Дня Конституції України. Бажаємо щоб Ваші серця наповнювалися гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння.

27.06.2018

Розклад роботи відділень Піреус Банку
Шановні клієнти, будь ласка, ознайомтеся із графіком роботи банку у вихідні дні з приводу святкування Дня Конституції України

19.06.2018

Група Піреус Банку підтримала «Програму 2030» Організації Об'єднаних Націй
У цілому 26 банків з усього світу за підтримки Організації Об'єднаних Націй визначили роль і відповідальність банківського сектору в досягненні сталого майбутнього.

© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Розробка:
WEBFORMAT
Дизайн:
Beleven