Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0

Головна   >   Грошові перекази   >   Питання та відповіді
Тематика:
 

Як дізнатися адреси пунктів Вестерн Юніон (Western Union)?

Дізнатися, чи є cистема Western Union у місті, в яке Ви хочете відправити гроші, можна на офіційному сайті системи або за телефоном гарячої лінії Western Union 0-800-500-1000 (всі дзвінки за цим номером з будь-якого населеного пункту України для клієнтів безкоштовні).

до запитань

Як відправити або отримати грошовий переказ в таких системах грошових переказів як Western Union, Unistream, Avers, Money Gram?

Для цього досить зайти в будь-яке відділення Піреус Банку в Україні, заповнити бланк і пред'явити посвідчення особи (паспорт). Переказ грошей за кордон можливий у сумі, що не перевищує еквівалент 15 тис грн. за один операційний день. Отримати кошти без відкриття рахунку можна в сумі, еквівалентній 50 тис грн.

до запитань

Який час доставки грошових переказів?

Грошові перекази стають доступними для отримання адресатами відразу ж після їх відправлення. Однак при отриманні необхідно враховувати час роботи конкретного пункту обслуговування банків-партнерів, в якому клієнт бажає отримати гроші. Тобто пункти дотримуються режиму роботи, передбачений цими установами. Час роботи кас у відділеннях Піреус Банку - 9.15-17.30 по буднях.

до запитань

Як одержувач дізнається про переказ?

Відправник повідомляє одержувачеві про переведення особисто.

до запитань

У якій валюті одержувач отримає переказ?

Виплата грошових переказів здійснюється, як правило, у валюті відправлення переказу. У деяких країнах ці виплати здійснюються тільки в доларах США. Детальну інформацію про умови виплати переказів в кожній конкретній країні можна отримати в пунктах обслуговування платіжних систем.

до запитань

Що необхідно зробити для забезпечення безпеки при здійсненні грошового переказу?

Переконайтеся в тому, що переказуєте гроші потрібному адресату. Переказуйте гроші тільки тій людині, з якою знайомі особисто або чию особистість можна перевірити. Крім того, грошові перекази між фізичними особами не можуть бути пов'язані з підприємницькою діяльністю, дану інформацію в бланку відправник завіряє своїм підписом.

до запитань

Мені прийшло два перекази за системою Western Union, кожен з них перевищує еквівалент 50 тис грн. Чи можу я отримати ці перекази в один день, які для цього потрібні документи? Чи потрібно відкривати рахунок?

Так, можете. Для цього Вам буде безкоштовно відкрито поточний рахунок у Піреус Банку. Вам необхідно надати документ, що ідентифікує Вашу особу (паспорт), та ідентифікаційний номер (для резидентів) або ж документ, що ідентифікує особу, та документ, що підтверджує законність перебування на території України (для нерезидентів).

до запитань

Мені відправили переказ на дівоче прізвище. Чи можу я отримати гроші за паспортом і свідоцтвом про шлюб?

Ні. Прізвище в паспорті повинне збігатися з прізвищем, на яке було відправлено грошовий переказ.

до запитань

Я відправив переказ за системою грошових переказів. З різних причин одержувач не може отримати переказ (втратив паспорт). Чи можна переоформити переказ на іншу людину?

Для того, щоб переоформити переказ на іншу людину, відправнику необхідно:
- написати заяву, в якій вказати реквізити переказу, ім'я та прізвище нового отримувача
- пред'явити бланк, за яким був відправлений переказ
- пред'явити документ, що засвідчує особу

до запитань

Чи може касир відмовити одержувачеві у видачі грошового переказу?

Так, це можливо в наступних випадках:
- одержувач не назвав необхідні дані переказу (код переказу). У випадку, якщо є сумніви в переказі, касир може уточнити ПІБ відправника та іншу інформацію (пункт відправлення, суму);
- дані одержувача (ПІБ) в пред'явленому посвідченні особи не збігаються з даними одержувача, вказаними в переказі відправником.

до запитань

Чи можна отримати переказ за іншу людину?

Ні. Системи грошових переказів піклуються про збереження конфіденційності учасників переказу. Переказ не буде виданий іншій особі, навіть якщо був наданий оригінал паспорта одержувача. Виняток становить видача переказу по довіреності, оформленої належним чином і завіреної нотаріально.

до запитань

Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України).
Чи знаєте Ви, що...
Пiреус Банк
заснований у 1916 році
Наші досягнення
Піреус Банк посідає 9 місце з 33 у 3 групі Класифікатора НБУ за розміром активів
© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Розробка:
WEBFORMAT
Дизайн:
Beleven