Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0

Історія Групи Піреус Банку

Група Піреус Банку ( Piraeus Bank Group ) є однією за найбільш динамічних та активних фінансових організацій Південно-Східної Європи зі штаб-квартирою в Афінах (Греція). Піреус Банк був заснований 1916 року. У 1975-1991 рр. банк пройшов період державної власності та був приватизований у грудні 1991 р.

Поряд із внутрішнім зростанням, Піреус Банк зробив серію стратегічних кроків з метою забезпечити значну частку банківського ринку Греції. Так, 1998 р. Банк поглинув грецьку філію банку Chase Manhattan, придбав контрольний пакет банку Macedonia-Thrace Bank та поглинув спеціалізований банк Credit Lyonnais Hellas. На початку 1999 р. Піреус Банк поглинув Xiosbank та придбав National Westminster Bank Plc в Греції. У червні 2000 р. Піреус Банк об`єднав три свої комерційні банки - Piraeus Bank, Macedonia-Thrace Bank та Xiosbank, створивши один з трьох найбільших банків приватного сектору в Греції.

На початку 2002 р. Піреус Банк поглинув Грецький Банк Промислового Розвитку (ETBAbank). У тому ж році було підписано угоду про стратегічний союз між Piraeus Bank Group та ING Group, спрямовану на співробітництво у галузі bancassurance на грецькому ринку, яка була подовжена у жовтні 2007 р. ще на 10 років.

На початку 2005 р. Група Піреус Банку, впроваджуючи стратегію експансії на ринки Південно-Східної Європи та Східного Середземномор'я, поглинула болгарський Eurobank (перейменований на Piraeus Bank Bulgaria ), посиливши тим самим свою присутність у Болгарії. Потім, у тому ж 2005 р. Група Піреус Банку війшла на сербський ринок, придбавши Atlas Bank (перейменований на Piraeus Bank Beograd ) та на єгипетський ринок, поглинувши Єгипецький Комерційний Банк (перейменований на Piraeus Bank Egypt ). Нарешті, у 2007 р. Piraeus Bank Group розширила свою міжнародну присутність в Україні, придбавши Міжнародний Комерційний Банк (перейменований на Піреус Банк МКБ ), та на Кіпрі ( Piraeus Bank Cyprus ), поглинувши Arab Bank Cypriot.

У липні 2012 року Піреус Банк придбав «здорову» частину Сільськогосподарського банку Греції ATEbank (селективно активи та пасиви) і став лідером у здійсненні банківських операцій в Греції. У жовтні Банк придбав у Societé Générale 99,08% активів Geniki Bank. У березні 2013 р. Піреус Банк підписав угоду про придбання грецьких філій Bank of Cyprus, Cyprus Popular Bank і Hellenic Bank. У квітні 2013 р. Піреус Банк оголосив про придбання Millenium Bank Greece, угода була завершена в червні 2013р. Ці угоди стали важливими кроками на шляху реструктуризації грецької банківської системи, в якій Піреус Банк брав участь з самого початку в якості одного з основних учасників.

Після впровадження програми залученості приватного сектору (Private Section Involvement (PSI)) у червні 2013 року, банк отримав рекапіталізацію, досягнувши найвищий рівень участі приватного сектору серед грецьких системних банків, як в абсолютному, так і у відносному вираженні. Крім того, у квітні 2014 року Піреус Банк успішно завершив збільшення капіталу на 1,75 млрд. євро. Нові акції були запропоновані інституційним та іншим спеціальним інвесторам на міжнародному рівні, а також у Греції. Усі продемонстрували високий інтерес і довіру до Піреус Банку та перспектив грецької економіки. Коефіцієнт достатності капіталу Групи відповідно до Базель III склав 12,5%, у той час як співвідношення звичайних акцій I рівня склало 11,2% у кінці грудня 2014 року.

Сьогодні Піреус Банк успішно завершив зазначені вище банківські операції (за винятком Geniki) в системах і пропонує всім своїм клієнтам унікальний в банківській сфері досвід.

Історія поглинань та географічної експансії Піреус Банку

Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України).
Чи знаєте Ви, що...
комунальні платежі
можна сплатити без
комісії
Наші досягнення
На Загальних Зборах Акціонерів затвердили результати приватного розміщення акцій та збільшення статутного капіталу на 449 482 000 гривень
© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Розробка:
WEBFORMAT
Дизайн:
Beleven
1