Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0CALL CENTER
0 800 30 888 0
Piraeus Bank in Ukraine
Press Service

Home   >   Press center   >   News and press releases   >   Bank News

Press center

З 6 квітня 2010 р. нові клієнти-представники МCБ зможуть обслуговувати свої банківські рахунки безкоштовно протягом 6 місяців

Піреус Банк в Україні проводить акцію для представників малого та середнього бізнесу (МСБ). Згідно умов акції, яка триватиме з 6 квітня до 5 липня 2010 р., нові клієнти-юридичні особи та фізичні особи-підприємці зможуть скористатись новими спеціальними умовами за тарифним пакетом «Легкий старт»:

  • відкриття рахунку – безкоштовно;
  • ведення рахунку протягом перших 6 місяців обслуговування – безкоштовно;
  • установка та користування системою Piraeus Online Banking – безкоштовно.

Скористатись акційними умовами можуть представники малого та середнього бізнесу: фізичні особи-підприємці та юридичні особи з річним обсягом продажів до 100 млн грн. Акція діє в усіх відділеннях Піреус Банку в Україні.

За словами в.о. заступника директора департамента роздрібного бізнесу, керівника управління малого та середнього бізнесу Піреус Банку в Україні Руслана Співака, банк надає новим клієнтам можливість почати обслуговування з мінімальними витратами і відчути переваги співпраці з Піреус Банком вже зараз. «Аналіз проведення попередньої кампанії по тарифному пакету «Легкий старт» для представників малого та середнього бізнесу у першому кварталі поточного року показав, що клієнти позитивно сприйняли акційну пропозицію банку – у 2010 р. Піреус Банк в Україні щомісяця залучає на обслуговування у 2,5 рази більше представників МСБ, ніж у 2009 році, – повідомив Р. Співак. – Усвідомлюючи складність ситуації, в якій опинився малий та середній бізнес у 2009-2010 рр., ми прийняли рішення про значне поліпшення умов тарифного пакету «Легкий старт» – на сьогодні це найкращі тарифні умови для МСБ на банківському ринку України».

Серед інших головних переваг обслуговування малого та середнього бізнесу в Піреус Банку МКБ: висока якість та швидкість сервісу, здійснення платежів день-у-день, наявність сучасної системи дистанційного керування рахунками Piraeus Online Banking, європейський досвід та технології обслуговування представників МСБ. «Група Піреус Банку має традиційно сильні позиції у сегменті малого та середнього бізнесу – на цю категорію припадає майже половина загального кредитного портфелю Групи», – сказав п. Cпівак.

Довідка. Піреус Банк є однією з провідних фінансових установ Південної та Східної Європи з активами 54,3 млрд євро та власним капіталом 3,62 млрд євро (станом на 31.12.2009). Заснований у 1916 році, Піреус Банк сьогодні представлений у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S.A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків та 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому та середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Піреус Банк представлений в 14 регіонах країни.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до переліку банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій та грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно та в повному обсязі здійснювати виплати за вкладами.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
Тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua

02.04.2021

Information for clients!
Сhangіng the operating time for sending payments by EPS

11.03.2021

Piraeus Bank took the 13th place in the ranking of the most robust banks in Ukraine according to the FinScore index

09.03.2021

Piraeus Bank become a partner of the campaign Know Your Rights, which was launched by NBU
The campaign will take place in March through May 2021 in all regions of Ukraine.

© 2014 Piraeus Bank
Bank license №91 as of 17.10.2011
0-800-30-888-0
calls within Ukraine are free
+38 (044) 495-88-90
for calls from abroad
Design:
Beleven
1