Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Прес-служба
Пiреус Банку в Українi

Головна   >   Прес-центр   >   Новини та прес-релізи   >   Новини Банку

Захід відбувався у Київському національному економічному університеті ім. В.Гетьмана

Піреус Банк підтримав Другий міжнародний бізнес-форум «Наука-бізнес-освіта: стратегічне партнерство», що проходив 12 червня 2014 року під егідою Київського національного економічного університету ім. В.Гетьмана.

У конференц-залі університету відбулося пленарне засідання, під час якого член правління Піреус Банку Світлана Черкай виступила з промовою на тему цінності розвитку та постійного підвищення кваліфікації персоналу банку, зазначивши, що банк планує й надалі співпрацювати з університетом.

Пані Черкай підкреслила, що безперервна освіта має бути нормою життя та є одним з найсильніших важелів мотивації персоналу в компанії. Вона також розповіла, що існують певні рівні співробітників: «Мають бути співробітники, які винаходять «методики», «прийоми» та «алгоритми». Це буде перший рівень – методологічний, коли співробітники мають володіти високою кваліфікацією, і тут ми бачимо перспективи співробітництва з бізнес школами. Другий рівень – навчальний, співробітники, які уособлюють у собі наставників, внутрішніх тренерів компаній, вони навчають і тут досить середньої кваліфікації. Третій рівень – практичний, співробітники яких навчають використовувати прийоми та застосування їх на практиці. Співробітники можуть володіти звичайною кваліфікацією».

Після невеличкої кава-паузи учасники та гості форуму перейшли до панельних дискусій, що проходили водночас та порушували наступні тематики: «Освітні та професійні стандарти підготовки фахівців з економіки та менеджменту: гармонізація вимог бізнесу та вищої освіти», «Розвиток персоналу підприємств: бізнес-потреби та потенціал університету», «Інноваційні рішення для бізнесу і разом із бізнесом» та «Соціальна відповідальність бізнесу та університету: напрями та форми взаємодії».

Підбиття підсумків відбувалося на урочистому закритті форуму підчас неформального спілкування усіх відвідувачів у кафе університету.

Серед компаній, що прийняли участь у форумі були: Nestle, Loreal, ІНГО Україна, Ernst&Young, KPMG та ін..

Раніше Банк повідомляв про підтримку щорічної студентської наукової конференції «Соціально-економічні перспективи України у ХХІ столітті».

18.05.2022

Важлива інформація для клієнтів!

18.05.2022

Графік роботи відділень 18.05

05.05.2022

Відновити ПІН код легко!

© 2014-2021 Piraeus Bank
Ліцензія
Витяг з Державного реєстру банків №ДРБ-000024 від 16.08.2021
0-800-30-888-0
Дзвiнки в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven