Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Прес-служба
Пiреус Банку в Українi

Головна   >   Прес-центр   >   Новини та прес-релізи   >   Новини Банку

Прийом відбувся 3 липня в ресторані «Атлантік»

Піреус Банк привітав одеських мореплавців із професійним святом і організував для них святковий фуршет. Прийом відбувся 3 липня в ресторані «Атлантік».

Почесними гостями заходу стали: Генеральний консул Греції в Одесі пан Антоніос Хазіроглу, Перший радник з питань економіки і торгівлі Генерального консульства Греції в Одесі, пан Дімітріос Зіогас, Президент Асоціації Морських Капітанів Одеси, Вадим Грицюк, а також члени Асоціації та представники судноплавних і крюїнгових компаній Одеси.

Як заявила у своєму зверненні до присутніх член правління Піреус Банку Світлана Черкай, міжнародна Група, до якої входить банк, має величезний досвід обслуговування моряків, судноплавства і суднобудування, і своїм головним завданням банк бачить привнесення цього досвіду на український фінансовий ринок. «Головне завдання спільного свята - зрозуміти потреби моряків, їх сподівання, і запропонувати їм по-справжньому корисні фінансові рішення. Історично Греція асоціюється із мореплавством і на даний момент має найбільший у Євросоюзі торговий флот. Досвід Групи Піреус Банку, з більш ніж сторічною історією обслуговування морської галузі, найкраще підходить до потреб України, яка в свою чергу, володіє величезним потенціалом і високопрофесійним ринком кваліфікованих моряків», - зазначила банкір.

Клієнти Банку відзначають надійність фінансової організації: «Компанія« Danaos Shipping» на ринку вже 15 років, і за цей час встигли попрацювати з багатьма банками. Піреус Банк залучив нас в першу чергу сучасним програмним забезпеченням і гнучкістю фінансових програм, - розповідає клієнт Піреус Банку, директор компанії Danaos Shipping Валерій Пастушенко. - Ми знайомі з грецьким банком близько двох років і оплата наших зарплат йде саме через них. Ми вдячні, що банк у ці важкі часи, гнучко підходить до виплати зарплат нашим морякам. Ми бажаємо їм подальшого розвитку та збільшення мережі філій як в Одесі так і по всій Україні».

Пан Зіогас також зазначив взаємозв'язок Греції та України на морехідній ниві: «Море, порти і торгівля завжди грали життєво важливу роль у сьогоденні і майбутньому Греції та України і завжди об'єднували ці країни. Більшість присутніх сьогодні тут є найкращим тому підтвердженням, і я дякую їм за присутність. Порт Пірей, як і однойменний банк, являє собою важливий міжнародний судноплавний центр, який багато хто із судноплавних компаній обирають для здійснення своєї діяльності». Перший радник з питань економіки і торгівлі Генерального консульства Греції в Одесі висловив оптимізм у розвитку економіки та банківської системи Греції: «Державна економіка Греції не тільки знаходиться в процесі стабільного поліпшення, але й відзначається первинний бюджетний профіцит, а грецький державний борг більше не становить загрози для економіки. Грецькі банки продовжують бути одним із полюсів стабільності та розвитку грецької економіки. Піреус Банк, «надійний з 1916 року», стабільний, динамічний і відкритий є основою сильнішою банківської системи Греції, що продовжує підтримувати здорове підприємництво».

Під час прийому пройшла дегустація грецьких вин, а також лотерея, в результаті якої гості заходу отримали ексклюзивні подарунки, серед яких: подарунковий сертифікат зі знижкою 20% на вечерю в ресторані «Атлантик», два сертифікати на 1000 грн на вивчення англійської мови в «Bridge School »і елітний віскі 12-річної витримки, названий на честь роману Вальтера Скотта «Антиквар» від компанії WineTime. Головним призом став сертифікат на безкоштовне оформлення картки VisaGold від Піреус Банку.

18.05.2022

Важлива інформація для клієнтів!

18.05.2022

Графік роботи відділень 18.05

05.05.2022

Відновити ПІН код легко!

© 2014-2021 Piraeus Bank
Ліцензія
Витяг з Державного реєстру банків №ДРБ-000024 від 16.08.2021
0-800-30-888-0
Дзвiнки в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven