Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Прес-служба
Пiреус Банку в Українi

Головна   >   Прес-центр   >   Новини та прес-релізи   >   Новини Банку

Призначення відбулось 23 вересня 2014 року

Наглядова Рада АТ «Піреус Банк МКБ» призначила головою правління банку Сергія Наумова. Рішення було прийняте 23 вересня 2014 року і підлягає затвердженню з боку Національного банку України. В’ячеслав Коваль, який виконував обов'язки в.о. голови правління, займатиме посаду заступника голови правління банку.

«Сергій Наумов - банкір із великим досвідом у банківській сфері та у найбільших міжнародних фінансових інститутах, що присутні також в Україні. Він прийшов до банку в складний період. Зараз країна стикається з багатьма проблемами, і «перепрофілювання» банківського сектора перебуває в епіцентрі реінжинірингу української економіки. Основне завдання Сергія Наумова – раціоналізувати бізнес банку, розробити та впровадити стратегію його розвитку в Україні, працюючи у великій фінансовій Групі Піреус Банку. Поза сумнівом – ми зробили правильний вибір, призначивши Сергія Наумова головою правління банку в Україні», – прокоментував нове призначення Янніс Кіріакопулос, глава Наглядової ради АТ «Піреус Банк МКБ» і керівник міжнародного банкінгу Групи Піреус Банк.

«Безперечно, для всієї банківської системи України зараз настали дуже непрості часи, і у першу чергу, з точки зору розвитку бізнесу. З іншого боку, це – час перегляду наших можливостей, сильних і слабких сторін. Я вважаю, нам, перш за все, необхідно сконцентруватися на якості кредитного портфелю, банківських продуктів, процесів, взаємовідносинами з клієнтами. І саме це має стати в основу стратегії розвитку банку у середньостроковій перспективі, що буде розроблено найближчим часом», – заявив новопризначений голова правління Піреус Банку.

Пан Наумов має значний управлінський досвід у банківській сфері. Почавши кар'єру у Першому Українському Міжнародному банку, далі у PriceWaterhouseCoopers, він перейшов до Райффайзен банк Україна у 2000 році, де пройшов успішний шлях від кредитного аналітика до начальника управління корпоративних клієнтів банку. Наступні кроки по кар'єрних сходах були пов'язані з Укрсиббанком (BNP Paribas Group), в якому він працював із 2006 року заступником голови правління, відповідального за розвиток корпоративного бізнесу і згодом обійняв посаду голови правління банку. У 2010 році Сергій Наумов був призначений на аналогічну посаду у Правекс-банку (Intesa Sanpaolo), а у 2013 році приєднався до команди Сбербанку Росії в якості заступника голови правління.

За роки своєї кар'єри Сергій Наумов зарекомендував себе як професійний банкір і ефективний топ-менеджер.

25.05.2020

Інформація для клієнтів!
Iнформація щодо реалокації деяких відділень у м.Києві.

22.05.2020

Інформація для клієнтів!
Відновлення роботи відділення №7, 24, 18 починаючи з 25 травня 2020р.

20.05.2020

Піреус Банк отримав підтвердження довгострокового кредитного рейтингу за національною шкалою на рівні uaAA, — РА «Стандарт-Рейтинг»

© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven
1