Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Прес-служба
Пiреус Банку в Українi
press@piraeusbank.ua

Головна   >   Прес-центр   >   Новини та прес-релізи   >   Новини Банку

Серед найбільш проблематичних – порядок дій банків при зверненні вкладників в російський Фонд захисту вкладників

Питання, пов'язані з подальшим обслуговуванням клієнтів в Криму, а також майном банку на окупованій території, залишаються актуальними, як і раніше. Про це заявила банкір, виступаючи під час проведення круглого столу «Ведення бізнесу та власність в Криму: Правові аспекти та нові реалії захисту», який відбувся 9 жовтня 2014 року в Києві і став майданчиком для обговорення шляхів виходу із ситуації, яка склалася для українського бізнесу в Криму, і пошуку найбільш ефективних моделей його подальшої діяльності в сучасних умовах.

За її словами, відповідно до Постанови НБУ №260 від 06 травня 2014 року діяльність українських банків у Криму була припинена, проте, питання, пов'язані з подальшим обслуговуванням клієнтів і власним майном банку на території Криму залишилися актуальними, як і раніше. Зокрема, порядок дій банку у випадку, якщо вкладник звернувся в російський Фонд захисту вкладників, а також питання забезпечення прав клієнтів, які не мають можливості приїхати на материкову частину України.

«У своїй діяльності Піреус Банк керується принципом виконання прийнятих зобов'язань перед клієнтами і вкладниками банку. Однак, чинне нормативне поле не вирішує всі практичні питання і вимагає додаткового нормативного регулювання та підтримки Національного Банку України», – зазначила Діана Голанова, заступник директора юридичного департаменту Піреус Банку.

Під час круглого столу також обговорювалися питання захисту інтересів українських банків на тимчасово окупованій території; вільної економічної зони в Криму; наслідки у зміні правового статусу майна для держави Україна і приватних осіб; нововведеня, які очікують власників нерухомості в Криму; українського судочинства по кримським питаням; міжнародного захисту українських активів у Криму.

Особливу увагу викликала сесія, на якій обговорювались питання захисту інтересів українських банків на тимчасово окупованій території, зокрема: можливості українських банків у стягненні з кримських компаній по раніше виданим кредитам; відповідальності кримських позичальників перед українськими банками; робота банків із кримськими вкладниками.

Організатором заходу виступила юридична фірма «Ілляшев та Партнери». Генеральний медіа партнер – видавництво «Юридична практика».

Разом із представником Піреус Банку в круглому столі брали участь Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери»; Валентина Симоненко, голова Ради суддів України; Анна Онищенко, голова Державної реєстраційної служби України; Андрій Оністрат, голова спостережної ради банку «Національний кредит»; Олена Ситник, суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ; Микола Селівон, голова Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України. Модерував дискусію під час круглого столу Рустам Колесник – шеф-редактор газети «Юридична практика».

09.10.2019

Розклад роботи відділень Піреус Банку у святкові дні
Шановні клієнти, будь ласка, ознайомтеся із графіком роботи банку у передсвяткові та святкові дні.

07.10.2019

Перехідний період по IBAN продовжено до 12 січня 2020 року
Національний банк України продовжив перехідний період впровадження стандарту IBAN до 12 січня 2020 року

02.10.2019

Піреус Банк увійшов до ТОП-15 рейтингу фінансового здоров'я банків України
Рейтинг охоплює 40 банків з активами понад 2 млрд грн.

© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven
1