Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Прес-служба
Пiреус Банку в Українi

Головна   >   Прес-центр   >   Новини та прес-релізи   >   Новини Банку

Конференція «Управління операційними ризиками» відбулася 12 квітня 2016 року в Києві

Сергій Наумов, голова правління Піреус Банку, взяв участь у Четвертій Щорічній Банківської Конференції, яка відбулася 12 квітня 2016 року в Києві. Конференцію було присвячено обміну досвідом в галузі ефективного управління операційними ризиками в банках та впровадженню сучасних інформаційних технологій в цій галузі, повідомляє прес-служба Піреус Банку з посиланням на офіційний сайт компанії Екстра Консалтинг.

Як зазначив С.Наумов під час панельної дискусії про ключові фактори стабілізації банківської системи, «про повернення довіри до банків ми говоримо вже 8 років. Я думаю, довіра повернеться у будь-якому випадку. Альтернативи депозитному вкладу поки немає. До того ж, Національний банк зі свого боку робить кроки, які сприятимуть відновленню довіри до системи. Очищення банківського ринку від банків з непрозорою бізнес моделлю – один з таких кроків. Капіталізація банківського сектора – другий. Лібералізація валютного законодавства, зняття обмежень – третій. Якщо всі ці заходи комплексно реалізовувати, довіра до банківського сектору обов'язково повернеться, хоча, безумовно, багато речей знаходяться поза сферою впливу Національного банку».

Мета Конференції – огляд макроекономічної ситуації в Україні, ключових факторів стабілізації банківської системи і обмін досвідом для запобігання внутрішнього і зовнішнього шахрайства шляхом посилення внутрішнього контролю та інформаційної безпеки, поліпшення бізнес-процесів і ефективного використання сучасних інформаційних технологій в цих областях.

Під час чотирьох панельних дискусій, в яких брали участь керівники НБУ, голови гравління, керівники бізнесу операційні директори та менеджери з інформаційної безпеки, обговорили ключові фактори стабілізації банківської системи, методи протидії ризикам внутрішнього і зовнішнього шахрайства, способи вирішення проблем інформаційної безпеки.

Організатор заходу – компанія Екстра Консалтинг. Разом з Піреус Банком в конференції брали участь Глобальна Асоціація Професіоналів Ризик Менеджменту (GARP), Правекс Банк, Райффайзен Банк Аваль, UniCredit Bank.

18.05.2022

Важлива інформація для клієнтів!

18.05.2022

Графік роботи відділень 18.05

05.05.2022

Відновити ПІН код легко!

© 2014-2021 Piraeus Bank
Ліцензія
Витяг з Державного реєстру банків №ДРБ-000024 від 16.08.2021
0-800-30-888-0
Дзвiнки в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven