Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Прес-служба
Пiреус Банку в Українi

Головна   >   Прес-центр   >   Новини та прес-релізи   >   Новини Банку

Відкрите після реновації відділення відповідає корпоративним стандартам Piraeus Bank Group

Ялта. 17 липня 2009 р. – 17 липня відбулось урочисте відкриття після реконструкції відділення Піреус Банку в Ялті. На церемонії відкриття були присутні представники топ-менеджменту банку, представники органів місцевого самоврядування, бізнесмени, клієнти, преса, телебачення.

Відділення банку відкрилось у центрі міста, навпроти ялтинської мерії, за адресою: м. Ялта, вул. Карла Маркса, 9/2.

Графік роботи банку: понеділок-п’ятниця з 9:00 до 18:00 без перерви, субота та неділя – вихідні. Відділення надає широкий спектр банківських послуг фізичним та юридичним особам. Крім того, у приміщенні банку встановлений зовнішній банкомат, в якому можно зняти готівку цілодобово.

Відділення в Ялті – перше ребрендоване відділення Піреус Банку в Криму. «Це початок реалізації масштабної програми по впровадженню європейських стандартів побудови відділень, які застосовуються Групою Піреус Банку в усіх країнах своєї присутності, – повідомив на церемонії відкриття директор філійної мережі Піреус Банку в Україні Дмитро Мусієнко. – Програма передбачає відкриття нових, сучасних, зручних та стандартизованих фронт-офісів, що відповідають корпоративним стандартам Групи за ергономікою та оформленням».

              

                

За словами директора роздрібного бізнесу Піреус банку в Україні Крістоса Ктенідіса, ялтинське відділення є одним з найкращих за якістю обслуговування та показниками продаж серед відділень Піреус Банку. «Враховуючи самовіддачу та цілеспрямованість наших спувробітників, а також вагомість Ялти для регіону, ми вирішили почати ребрендінг наших відділень в Криму саме з цього міста. Незважаючи на складну ситуацію в Україні, у наступному році ми продовжимо інвестувати значні кошти в оновлення і відкриття відділень європейського рівня», – сказав пан Ктенідіс.

На відкритті відділення Руслан Мустафаєв, директор Кримської регіональної дирекції – територіальний менеджер у Криму Піреус Банку в Україні, зазначив, що більш ніж 550 клієнтів, що обслуговуються в ялтинському відділенні банку, відчують не тільки комфорт оновленного приміщення, але й нові підходи в обслуговуванні. «Співробітники відділення – висококваліфіковані менеджери, мотивовані на результат і залучення нових клієнтів. А цього можна досягнути тільки завдяки високій якості обслуговування існуючих клієнтів», – сказав Р. Мустафаєв.

Довідка. Піреус Банк є однією з провідних фінансових установ Південної та Східної Європи з активами 53,8 млрд євро станом на кінець березня 2009 р. Заснований у 1916 році, Піреус Банк сьогодні представлений у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – у Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S.A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків та 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому та середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Піреус Банк представлений в 14 регіонах країни. У Криму клієнтів обслуговують 13 відділень банку в 9 містах.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до переліку банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій та грошової допомоги.

10 липня незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило наданий Піреус Банку в березні 2009 р. найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5»), що характеризує здатність банку вчасно та в повному обсязі здійснювати виплати за вкладами.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
Тел./Факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua

23.03.2020

Розклад роботи відділень Піреус Банку змінено
Шановні клієнти, будь ласка, ознайомтеся із графіком роботи банку

16.03.2020

УВАГА! Важлива інформація для клієнтів!
Інформація щодо роботи Піреус Банку на період карантину

06.03.2020

Вітання зі святом!

© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven
1