Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Прес-служба
Пiреус Банку в Українi
press@piraeusbank.ua

Головна   >   Прес-центр   >   Новини та прес-релізи   >   Новини Банку

Банк пропонує бізнесу найвигідніші умови кредитування на ринку

Піреус Банк в Україні, що входить до потужної міжнародної банківської групи Piraeus Bank Group, розпочав надавати кредити представникам малого та середнього бізнесу (МСБ). Бізнес-клієнти банку мають можливість обрати найзручнішу форму фінансування: відновлювальну кредитну лінію, овердрафт, кредитний пакет, що поєднує у собі переваги обох продуктів або інвестиційний кредит.

За словами начальника управління малого та середнього бізнесу Піреус Банку в Україні Руслана Співака, банк пропонує найвигідніші на ринку умови кредитування МСБ на поповнення обігових коштів. Відсоткова ставка по кредитному пакету становить від 17% річних, строк кредитування – до трьох років. Розмір кредиту досягає 70% вартості заставного майна. Заставою може виступати як нерухомість, так і рухоме майно. «Кредитний пакет від Піреус Банку є унікальною пропозицією, яка повністю задовольняє нагальні потреби бізнесу. Причому ми пропонуємо нашим клієнтам більше ніж кредити – ми розробляємо такі кредитні рішення, які дозволяють вивести бізнес на новий рівень», – повідомив Р.Співак.

Якщо підприємству необхідне фінансування короткострокових поточних потреб бізнесу, банк сплатить рахунки компанії в розмірі до 60% її середньомісячного чистого доходу шляхом надання овердрафту. Строк овердрафту – 12 місяців, ставка – від 18% річних. «Ця форма фінансування дуже зручна та легка у користуванні. Значною перевагою даного продукту є те, що немає традиційних для даного продукту фіксованих за терміном траншів , що дозволяє позичальнику вільно планувати діяльність протягом року», – розповів керівник управління банку.

Умови кредитування залежать від фінансового стану позичальника та його платоспроможності. За словами Руслана Співака, фінансово стійкий позичальник з гарною кредитною історією може отримати від банку до 20 млн. грн.

Ще однією перевагою Піреус Банку для бізнес-клієнтів є прийняття попереднього рішення щодо можливості фінансування протягом лише 2-х днів.

«Обслуговування і фінансування потреб малого та середнього бізнесу є одним з пріоритетних напрямків для Піреус Банку в Україні, адже Група Піреус Банку має традиційно сильні позиції в цьому сегменті – на нього припадає майже половина загального кредитного портфеля Групи», – відзначив голова Спостережної ради АТ «Піреус Банк МКБ», генеральний директор Piraeus Bank Group в Україні Янніс Кіріакопулос.

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 56 млрд 600 млн євро і власним капіталом 3 млрд 400 млн євро (станом на 30.06.2010). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансовіх послуг.
В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно і в повному обсязі виплачувати вклади.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua

07.10.2019

Перехідний період по IBAN продовжено до 12 січня 2020 року
Національний банк України продовжив перехідний період впровадження стандарту IBAN до 12 січня 2020 року

02.10.2019

Піреус Банк увійшов до ТОП-15 рейтингу фінансового здоров'я банків України
Рейтинг охоплює 40 банків з активами понад 2 млрд грн.

27.09.2019

Інформація для клієнтів!

© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven
1