Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Прес-служба
Пiреус Банку в Українi
press@piraeusbank.ua

Головна   >   Прес-центр   >   Новини та прес-релізи   >   Новини Банку

Банк знизив мінімальну ставку за автокредитами до 17% річних, зменшив перший внесок до 25% та збільшив термін кредитування до 7 років

Піреус Банк в Україні, що входить до потужної міжнародної банківської групи Piraeus Bank Group, розпочав нову програму автокредитування. Відтепер клієнти матимуть змогу обрати будь-яку модель автомобіля, що продається в Україні через офіційних дилерів, та вибрати найзручнішу для себе схему фінансування. «Майбутні автовласники отримають низьку відсоткову ставку незалежно від терміну кредитування, а через два роки, завдяки плаваючій ставці кредиту, зможуть сплачувати менше», – повідомив менеджер по продукту автокредитування Піреус Банку в Україні Руслан Мангушев.

Банк пропонує найвигідніші на ринку та прозорі умови автокредитування. Строк кредитування становить до 7 років, відсоткова ставка за кредитом у перші два роки є фіксованою і становить від 17% річних. Починаючи з третього року процентна ставка стає плаваючою, розмір якої залежить від ставки за 6-місячним депозитом. Разова комісія за послуги банку складає 2%, жодних інших щомісячних або прихованих платежів немає. Клієнт може обрати як класичну схему кредитування, так і ануїтет з можливістю дострокового погашення кредиту без штрафних санкцій. Мінімальна сума кредиту становить 30 тис. грн., максимальна – 400 тис. грн.

За словами Руслана Мангушева, отримати кредит на придбання автомобіля в Піреус Банку легко та швидко: «Вдосконалена процедура перевірки позичальника та взаємодії з автодилерами дозволяє клієнту отримати кредит лише за два дні. Причому Піреус Банк лояльно ставиться до своїх клієнтів. Ми пропонуємо індивідуальне рішення для кожного клієнта в залежності від його можливостей. Так, розраховувати на отримання кредиту може навіть той позичальник, мінімальний сукупний місячний дохід якого становить 2 тис. грн. і більше».

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 56 млрд 600 млн євро і власним капіталом 3 млрд 400 млн євро (станом на 30.06.2010). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансовіх послуг.

В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно і в повному обсязі виплачувати вклади.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua

07.10.2019

Перехідний період по IBAN продовжено до 12 січня 2020 року
Національний банк України продовжив перехідний період впровадження стандарту IBAN до 12 січня 2020 року

02.10.2019

Піреус Банк увійшов до ТОП-15 рейтингу фінансового здоров'я банків України
Рейтинг охоплює 40 банків з активами понад 2 млрд грн.

27.09.2019

Інформація для клієнтів!

© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven
1