Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Прес-служба
Пiреус Банку в Українi
press@piraeusbank.ua

Головна   >   Прес-центр   >   Новини та прес-релізи   >   Новини Банку

Піреус Банк розміщує частину своїх обчислювальних потужностей в єдиному в Україні промисловому Центрі обробки даних із найвищим рівнем надійності TIER III+

Піреус Банк в Україні, дбаючи про якість і безперебійність банківських сервісів для своїх клієнтів, прийняв рішення про перенесення частини своїх обчислювальних і комунікаційних потужностей на майданчик Центру обробки даних (ЦОД) компанії De Novo. ЦОД De Novo, відкриття якого відбулося 23 листопада 2010 р., є єдиним в Україні комерційним центром обробки даних, що відповідає суворим вимогам міжнародного стандарту TIA-942, а також вимогам Національного Банку України до серверних приміщень банків та фінустанов (Постанова № 243 «Про затвердження Правил технічного захисту інформації для приміщень банків, у яких обробляються електронні банківські документи» від 04.07.2007).

ЦОД De Novo відповідає рівню надійності TIER III, а за життєзабезпечувальними підсистемами - TIER IV міжнародного стандарту TIA-942. Основним положенням цього стандарту є набір жорстких вимог до надійності та відмовостійкості всіх без винятку систем життєзабезпечення дата-центру. Це перший аутсорсинговий дата-центр подібного рівня не тільки в Україні, але і в СНД.

За словами генерального директора компанії De Novo Максима Агеєва, послуги ЦОД орієнтовані на банківський сектор. «Справжню цінність ці послуги мають для тих банків, для яких поняття «надійність» не терпить компромісів, - упевнений пан Агєєв. - Саме таким є Піреус Банк, який став першим клієнтом нашого ЦОД».

Генеральний директор компанії De Novo Максим Агєєв:
Генеральний директор компанії De Novo Максим Агєєв: "Справжню цінність ці послуги мають для тих банків, для яких поняття «надійність» не терпить компромісів. Саме таким є Піреус Банк, який став першим клієнтом нашого ЦОД"

Розмістивши своє обчислювальне і комунікаційне обладнання на потужностях ЦОД De Novo, Піреус Банк став першим банком в Україні, який забезпечив подібний рівень безпеки та безперебійного функціонування своїх сервісів. За словами голови правління Піреус Банку в Україні В'ячеслава Коваля, дане рішення є стратегічним, адже міжнародна Група Піреус Банку відома своєю технологічністю та інноваційністю. «Якість банківських продуктів передбачає відповідне технологічне забезпечення. Розміщення частини наших сервісів на потужностях ЦОД відповідає стандартам послуг нашого материнського банку», - зазначив В. Коваль.


Голова правління Піреус Банку в УКраїні В'ячеслав Коваль: "Розміщення частини обчислювальних потужностей банку в Центрі обробки даних компанії De Novo з найвищим рівнем надійності TIER III+, унікальним для СНД, дозволить підвищити якість сервісів, безпеку і збереженість клієнтських даних".

За словами пана Коваля, дане рішення дозволить гарантовано забезпечувати задані технічні умови для наднадійного і безперебійного функціонування інформаційної інфраструктури банку. Крім того, це дасть можливість масштабувати і впроваджувати нові сервіси і системи з урахуванням ринкового зростання Піреус банку в Україні і числа його клієнтів. Можливості дата-центру також дозволять розмістити серверне та комунікаційне обладнання, необхідне для функціонування повноцінної системи електронного банкінгу, яку банк планує запустити на початку наступного року.

"Завдяки можливостям унікального для Україні дата-центру наші клієнти зможуть отримати найбільш якісний, надійний і безпечний сервіс", - запевнив голова правління банку.

Довідка.

Піреус Банк є однією з провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 56 млрд 600 млн євро і власним капіталом 3 млрд 400 млн євро (станом на 30.06.2010). Заснований в 1916 р., Піреус Банк сьогодні представлений у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах - Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків та 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.
В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому та середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до переліку банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій та грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», що характеризує здатність банку виплачувати вклади вчасно і в повному обсязі.

Компанія De Novo заснована в 2008 р. De Novo спеціалізується на наданні професійних IT-послуг лідерам динамічних сегментів українського ринку. Експерти De Novo володіють багатим досвідом реалізації проектів з обстеження, проектування, впровадження та супроводдження ІТ-комплексів корпоративного рівня. Акціонерами компанії є компанія KM Core (до вересня 2010 р. «Квазар-Мікро»), Міжнародна фінансова корпорація (IFC) і найбільший у світі корпоративний венчурний фонд Intel Capital.

De Novo володіє власним центром обробки даних - першим комерційним ЦОД в Україні, який відповідає вимогам міжнародного стандарту TIA-942, рівня TIER III - одного з найвищих у галузі. Архітектура ЦОД De Novo дозволяє використовувати «зелені» технології, такі як Freecooling - метод економного охолодження в холодну пору року за рахунок більш низької температури зовнішнього повітря

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua

07.10.2019

Перехідний період по IBAN продовжено до 12 січня 2020 року
Національний банк України продовжив перехідний період впровадження стандарту IBAN до 12 січня 2020 року

02.10.2019

Піреус Банк увійшов до ТОП-15 рейтингу фінансового здоров'я банків України
Рейтинг охоплює 40 банків з активами понад 2 млрд грн.

27.09.2019

Інформація для клієнтів!

© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven
1