Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Прес-служба
Пiреус Банку в Українi
press@piraeusbank.ua

Головна   >   Прес-центр   >   Новини та прес-релізи   >   Новини Банку

З 14 березня до 14 липня 2011 року власники карток VISA Gold від Піреус Банку в Україні, що використають її для оплати товарів та послуг, мають можливість виграти головний приз акції - шопінг-тур на двох до Мілану

У рамках партнерської програми Піреус Банк в Україні разом з VISA Inc. проводить акцію для власників карток VISA Gold. Розрахувавшись карткою у будь-якій торгівельній мережі, її власник отримує можливість виграти шопінг-тур на двох до Мілану; крім того, будуть розіграні 20 дорожніх сумок та 20 фотоапаратів. Чим більше операцій по картці здійснить її власник, тим більші його шанси на виграш; крім того, безготівковий розрахунок у торговій точці, що є партнером VISA, подвоює шанси на виграш.

Для Піреус Банку в Україні це чудова можливість заохотити своїх клієнтів, що мають картку VISA Gold, активно використовувати її у безготівкових розрахунках

Іліас Музакіс, заступник директора операційно-організаційного департаменту Піреус Банку в Україні: "Це чудова можливість заохотити наших клієнтів, що мають картку VISA Gold, активно використовувати її у безготівкових розрахунках"

«Для Піреус Банку в Україні це чудова можливість заохотити своїх клієнтів, що мають картку VISA Gold, активно використовувати її у безготівкових розрахунках. Крім того, ми прагнемо стимулювати клієнтів, що мають картку VISA Classic, обміняти її на VISA Gold, – розповів заступник директора організаційно-операційного департаменту Піреус Банку в Україні Іліас Музакіс. – Нагадаю, що клієнти Піреус Банку за допомогою платіжної картки VISA можуть керувати усіма своїми рахунками у Піреус Банку в Україні».

Розіграш призів буде проводитися у 3 етапи, тобто кожні 2 місяця від початку проведення акції. У фіналі розіграшу буде визначений переможець, який отримає у подарунок шопінг-тур до Мілану на двох.

Партнери VISA 

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 57 млрд 600 млн євро і власним капіталом 4 млрд 300 млн євро. Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Серед пріоритетних напрямків – іпотечне кредитування та кредитування бізнесу.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно і в повному обсязі виплачувати вклади.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua

07.10.2019

Перехідний період по IBAN продовжено до 12 січня 2020 року
Національний банк України продовжив перехідний період впровадження стандарту IBAN до 12 січня 2020 року

02.10.2019

Піреус Банк увійшов до ТОП-15 рейтингу фінансового здоров'я банків України
Рейтинг охоплює 40 банків з активами понад 2 млрд грн.

27.09.2019

Інформація для клієнтів!

© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven
1