Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Прес-служба
Пiреус Банку в Українi

Головна   >   Прес-центр   >   Новини та прес-релізи   >   Новини Банку

1 грудня рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило депозитний рейтинг банку на рівні «5» – найвищому рівні надійності вкладів

Національне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» провело оновлення рейтингу надійності банківських вкладів. За даними станом на листопад 2011 р. Піреус Банк отримав підтвердження свого найвищого рейтингу – оцінка «5» – на рівні попереднього місяця. Банк продовжує утримувати найвищий рейтинг надійності вкладів з часу заснування рейтингу, тобто з березня 2009 року. За даними листопада, найвищий рейтинг від агентства «Кредит-Рейтинг» отримали всього 9 з 93 банків, що пройшли оцінювання.

Як зазначає агентство, найвищий рейтинг характеризує можливість фінансової установи вчасно й у повному обсязі виконати взяті на себе зобов`язання щодо повернення вкладів протягом найближчих 12 місяців з дати публікації рейтингу.

«З початку 2009 року, часу присвоєння Піреус Банку найвищого рейтингу надійності депозитів, ми продовжуємо утримувати цю високу оцінку, що свідчить про правильність обраної нами бізнес-стратегії Піреус Банку на українському ринку, – розповів виконуючий обов`язки голови правління банку В`ячеслав Коваль. – Банк постійно оновлює лінійку власних депозитних продуктів, пропонуючи клієнтам депозити, що найбільше відповідають потребам сьогодення. Так, до прикладу, зараз вкладники обирають депозити з коротким строком розміщення коштів та підвищеними процентними ставками. Саме тому ми запропонували клієнтам депозит «Різдвяний настрій» з 20% річних у гривні при розміщенні коштів на 2 місяці».

Вячеслав Коваль, и.о. председателя правления Пиреус Банка в Украине:

В.о. голови правління Піреус Банку Вячеслав Коваль: "Банк постійно оновлює лінійку своїх депозитних продуктів, прпонуючи клієнтам депозити, які найбільше відповідають потребам сьогоднішнього дня"  

Депозитний рейтинг банків оновлюється агентством «Кредит-Рейтинг» щомісяця. Агентство підтримує всі опубліковані рейтинги в актуальному стані, використовуючи інформацію, яку одержує від банків у межах договірних відносин з ними. Інформація про поточні рівні рейтингів банківських вкладів опублікована на сайті агентства. Під час визначення й подальшого моніторингу рейтингів депозитів агентство аналізує поточну ліквідність банку, структуру й концентрацію ресурсної бази, концентрацію та якість активів, збалансованість активів і пасивів за строками до погашення, чутливість банку до несприятливих комерційних, фінансових і економічних умов, наявність доступу до зовнішніх джерел фінансування й ступінь залежності від них.

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 55,6 млрд євро і регуляторним капіталом 3,1 млрд євро (станом на 30.09.2011). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

Банк є членом Асоціації українських банків, Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, членом Міжнародної торгової палати в Україні, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Банк має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» з прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 21 червня 2011 р.). Даний довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним з найвищих рейтингів, які присвоюються банкам, що працюють на українському ринку.

5 грудня впливове ділове видання "ІнвестГазета" визнало Піреус Банк найбільш динамічним банком 2011 року (серед ІІІ групи банків за розміром активів) та одним з трьох найкращих банків-роботодавців згідно премії UKRAINIAN BANKER AWARDS 2011.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno(at)piraeusbank.ua

18.05.2022

Важлива інформація для клієнтів!

18.05.2022

Графік роботи відділень 18.05

05.05.2022

Відновити ПІН код легко!

© 2014-2021 Piraeus Bank
Ліцензія
Витяг з Державного реєстру банків №ДРБ-000024 від 16.08.2021
0-800-30-888-0
Дзвiнки в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven