Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Прес-служба
Пiреус Банку в Українi

Головна   >   Прес-центр   >   Новини та прес-релізи   >   Новини Банку

Відділення банку в центрі міста по вул. Велика Житомирська, 40, орієнтоване на індивідуальний підхід до клієнтів у питанні обслуговування бізнесу і приватних осіб

У вівторок, 23 квітня 2013р., Піреус Банк в Україні урочисто відкрив своє нове відділення в центрі Києва. Нове відділення відкрито в рамках Програми з впровадження європейських стандартів побудови відділень, що застосовуються Групою Піреус Банку у всіх країнах присутності. Програма передбачає відкриття нових, сучасних і зручних банківських приміщень, які відповідають корпоративним стандартам Групи з точки зору ергономіки, дизайну, комфорту для клієнтів і безпеки.

«У рамках стратегії свого розвитку в Україні, Піреус Банк відкрив своє нове просторе відділення в центрі Києва. Нове відділення повністю відповідає корпоративним стандартам Групи Піреус Банку. Піреус Банк розглядає свою присутність в Україні як довгострокову і стратегічну, тому інвестує у відкриття нових відділень. Для нас дуже важливо надавати якісний європейський сервіс нашим клієнтам, саме тому ми приділяємо підвищену увагу зручності, місцерозташуванню і ергономічності відділень, відсутності в них черг та індивідуальному підходу до кожного клієнта», - зазначив Іліас Музакіс, директор департаменту роздрібного бізнесу Піреус Банку в Україні.

Іліас Музакіс, директор департаменту роздрібного бізнесу Піреус Банку в Україні: "Піреус Банк розглядає свою присутність в Україні як довгострокову і стратегічну, тому інвестує у відкриття нових відділень"

Нове відділення Піреус Банку надає повний спектр банківських послуг як бізнес-клієнтам, так і фізичним особам. «Пріоритетним для нас є обслуговування бізнес-клієнтів та надання найбільш сучасних і технологічних послуг приватним особам. Піреус Банк націлений на активне кредитування малого та середнього бізнесу за прийнятними для підприємств ставками. Так, вартість кредитних ресурсів у формі овердрафту становить від 18% річних у гривні, у формі кредитної лінії - від 20% річних. Крім того, банк пропонує юридичним особам комплексне співробітництво: розміщення вільних коштів на ощадних рахунках з можливістю отримання додаткового доходу, дистанційне обслуговування за допомогою системи інтернет-банкінгу Piraeus Online Banking, що дозволяє не витрачати час на відвідування відділення банку, а також зарплатні проекти», - розповіла Наталія Решетнікова, керівник управління з підтримки продажів.

Піреус Банк приділяє особливу увагу розвитку сучасних високотехнологічних сервісів, що дозволяють клієнтам самостійно розпоряджатися своїми коштами в будь-який час через інтернет. Система інтернет-банкінгу winbank дозволяє здійснювати безкоштовні грошові перекази в межах України, проводити платежі за кордон, відкривати строкові депозити, оплачувати комунальні рахунки, користуватися безпечними розрахунками в інтернеті за допомогою карти Visa Virtual.

Крім того, користувачам доступна мобільна версія інтернет-банкінгу для платформ Android та iOS. Підключитися до системи winbank можна безкоштовно, для цього потрібно відвідати відділення банку і отримати стартовий пакет інтернет-банкінгу. У новому відділенні надається повний спектр банківських послуг: обслуговування та кредитування юридичних осіб і приватних клієнтів, оформлення депозитних договорів і платіжних карт VISA, оренда індивідуальних сейфів, переказ коштів, обмін валют і т.д.

У новому відділенні встановлено цілодобовий банкомат, за допомогою якого можна не тільки знімати готівку, а й самостійно управляти своїми рахунками.

Відділення знаходиться в Києві за адресою вул. Велика Житомирська, 40, і працює по буднях з 9:00 до 18:00 без перерви (каса працює з 9:15 до 17:30).

Довідка. Група Піреус Банку є однією з провідних банківських установ Південної та Східної Європи. Активи Групи Піреус Банку складають 98 млрд. євро, кредитний портфель становить 64 млрд. євро, а обсяг депозитів клієнтів досяг 52 млрд. євро (станом на 31 грудня 2012 р.).

Піреус Банк присутній в Україні з 2007 року. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво № 25).

Сумарні активи Піреус Банку в Україні за четвертий квартал 2012 року склали 3,1 млрд. грн., регулятивний капітал - 910 млн. грн.

Піреус Банк в Україні має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу - 25.12.2012).

Банк уповноважений Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги, а також є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Піреус Банк є членом Форуму провідних міжнародних фінансових установ (FLIFI).

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Катерина Калиновська
тел.: +38(067)688-62-14
e-mail: kkalynovska{at}piraeusbank.ua

19.07.2021

Інформація для клієнтів!
Тимчасові труднощі з доступністю старого winbank.

05.07.2021

Піреус Банк запустив спеціальну пропозицію за банківським вкладом для нових клієнтів

25.06.2021

Піреус Банк отримав підтвердження довгострокового кредитного рейтингу за національною шкалою на рівні uaAA
Рішенням рейтингового комітету Рейтингового агентства "Стандарт-Рейтинг" було оновлено довгостроковий кредитний рейтинг Піреус Банку за національною шкалою на рівні uaAА.

© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven