Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Прес-служба
Пiреус Банку в Українi

Головна   >   Прес-центр   >   Новини та прес-релізи   >   Новини Банку

Піреус Банк запропонував новий продукт – «Кредитна картка для зарплатних проектів»

Піреус Банк запропонував новий продукт – «Кредитна картка для зарплатних проектів». Скористатися новими можливостями можуть, як нові зарплатні клієнти, так і ті, що вже обслуговуються у банку.

Новий клієнт для банку – це співробітники компаній, які нещодавно оформили зарплатний проект та користуються ним менш, ніж 6 місяців. Перетнувши межу зазначеного періоду співробітникам буде запропоновано збільшити кредитний ліміт до 200% від їхньої заробітної платні. Коментуючи нововведення пані Черкай зазначила, що новому співробітнику одразу без будь-яких перевірок буде надано кредитну картку з лімітом 500 гривень.

«Кредитний ліміт по карткам наших зарплатних клієнтів може досягати двох заробітних плат», - відзначила банкір. Світлана Черкай також додала, що клієнт може самостійно збільшити свій ліміт, надавши довідку про доходи за останні 6 місяців й додала, що для діючих клієнтів, що отримають заробітну платню на зарплатний рахунок більш, ніж 6 місяців банк пропонує відразу оформити кредитну картку з лімітом до 200% від заробітної платні.

Крім того, особливістю даного продукту є можливість видачі клієнту картки Instant, що дозволить не очікувати випуску іменної картки, а отримати кредитну картку набагато швидше.

Серед переваг кредитної картки для зарплатних клієнтів від стандартної кредитної картки слід відмітити також наступні:

 • Випуск картки Classic чи Instant - безкоштовно;
 • Випуск картки Gold – 200 грн одноразово;
 • Відсутність щорічної комісії;
 • Відсотки за кредитом по картках Classic/Instant:
  28% - операції у торгівельній мережі;
  36% - операції із зняття готівки;
 • Відсотки за кредитом по картці Gold:
  26% - операції у торгівельній мережі;
  34% - операції із зняття готівки;
 • Можливість прямого списання мінімального платежу з зарплатного рахунку

«Також клієнтам не потрібно надавати до банку довідку про доходи, перевірка здійснюється у відповідності до зарахувань на зарплатний рахунок», - підвела підсумок Світлана Черкай.

Довідка про Піреус Банк
Група Піреус Банку є однією з провідних банківських установ Південної та Східної Європи. Активи Групи Піреус Банку складають 92 млрд. євро, кредитний портфель становить 60,4 млрд. євро, а обсяг депозитів клієнтів досяг 54,3 млрд. євро (на кінець грудня 2013 р.).

Піреус Банк присутній в Україні з 2007 року. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво № 25).

Піреус Банк в Україні має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 01.04.2014).

Банк уповноважений Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги, а також є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Піреус Банк є членом Форуму провідних міжнародних фінансових установ (FLIFI).

Прес-служба Піреус Банку в Україні
тел.: +38(044)495-88-88
e-mail: press@piraeusbank.ua

19.07.2021

Інформація для клієнтів!
Тимчасові труднощі з доступністю старого winbank.

05.07.2021

Піреус Банк запустив спеціальну пропозицію за банківським вкладом для нових клієнтів

25.06.2021

Піреус Банк отримав підтвердження довгострокового кредитного рейтингу за національною шкалою на рівні uaAA
Рішенням рейтингового комітету Рейтингового агентства "Стандарт-Рейтинг" було оновлено довгостроковий кредитний рейтинг Піреус Банку за національною шкалою на рівні uaAА.

© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven