Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Головна   >   Депозити   >   Питання та відповіді
Тематика:
 

Наскільки надійно розміщувати депозити в Піреус Банку?

Піреус Банк в Україні є частиною міжнародної банківської групи Piraeus Bank Group, яка є однією з провідних банківських організацій Південно-Східної Європи. Кредитний портфель становить 37,9 млрд євро, а обсяг депозитів клієнтів досяг 43,6 млрд євро (станом на кінець березня 2019 р.).

Піреус Банк в Україні має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка 5), з моменту його присвоєння в березні 2009 р. рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг». Крім того, Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

до запитань

На який термін можна розмістити грошові кошти на депозит?

Піреус Банк в Україні пропонує своїм клієнтам розмістити строковий депозит на термін 1, 2, 3, 6, 9 місяців або 367 днів. Також кошти можна розмістити на необмежений термін на ощадному рахунку які входять в  Пакет послуг «Фінансовий гід».

до запитань

Чи обкладається прибутковим податком дохід, отриманий за депозитним вкладом?

На даний момент доходи за депозитами в банках і кредитних спілках обкладаються податком на доходи фізичних осіб (ПДФО) за ставкою 18%. Плюс вкладники повинні заплатити ще 1,5% у вигляді військового збору.

до запитань

Чи існує можливість користуватися процентами, нарахованими за депозитом до закінчення терміну депозитного договору?

Так, існує, якщо вкладник вибрав депозит із щомісячною виплатою відсотків. Піреус Банк пропонує розмістити заощадження на депозитних рахунках з виплатою відсотків в кінці терміну, щомісячно.

до запитань

У якій валюті можна розмістити вклад у Піреус Банку?

Банк приймає вклади в гривні, доларах США і євро.

до запитань

Що потрібно зробити, щоб розмістити гроші на депозит?

Щоб відкрити депозит у Піреус Банку в Україні, Вам необхідно звернутися в будь-яке з відділень банку. Для відкриття строкового вкладу Вам достатньо буде пред'явити документи, що засвідчують Вашу особу (паспорт та ідентифікаційний код) та відкрити поточний рахунок в банку. Наш фахівець допоможе підібрати банківський вклад, що відповідає Вашим потребам. Після укладення депозитного договору Ви зможете перерахувати грошові кошти на вказаний у договорі рахунок.

до запитань

Чи можна зняти гроші із вкладу не в тому відділенні, де відкривався рахунок?

За умовами договору після закінчення строку депозитного вкладу кошти автоматично перераховуються на Ваш рахунок, відкритий у Піреус Банку.  Відповідно, після закінчення терміну дії договору у Вас є можливість зняти гроші з Вашого поточного рахунку в будь-якому відділенні Піреус Банку в Україні. Також в будь-якому відділенні Банку Ви можете зняти відсотки, нараховані за Вашим вкладом.

до запитань

Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки безкоштовні в межах України).
Наші досягнення
Піреус Банк посів 13-ту позицію рейтингу найнадійніших банків України за індексом FinScore, рейтинг YouControl
© 2014-2021 Piraeus Bank
Ліцензія
Витяг з Державного реєстру банків №ДРБ-000024 від 16.08.2021
0-800-30-888-0
Дзвiнки в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven