Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Головна   >   Про Піреус Банк   >   Піреус Банк в Україні   >   Комплаєнс   >   Повідомлення про неналежні дії працівників

Повідомлення про неналежні дії працівників

Шановний користувач,

Піреус Банк високо цінує свою репутацію та у своїй діяльності керується наступними принципами:

З метою ефективного дотримання зазначених принципів, Піреус Банк розробив систему контролю відповідності діяльності Банку та його працівників законодавчим вимогам, внутрішнім політикам, правилам і стандартам (система комплаєнс-контролю).

У зв’язку із зазначеним, Піреус Банк просить інформувати про можливі факти неналежної поведінки його працівників - для проведення подальшої перевірки кожного такого факту та вжиття відповідних заходів. Для такого інформування достатньо заповнити форму Повідомлення про неналежні дії працівників, що наведено нижче.

У повідомленні варто вказати своє прізвище, ім'я, по батькові / найменування організації та контактні дані. Будь ласка, зверніть увагу, що повідомлення обов'язково має містити П.І.Б. та посаду працівника / назву підрозділу Банку, дії якого, на Вашу думку, є неналежними, а також дату інциденту. Потрібно обґрунтувати факт неналежного виконання працівником / підрозділом Банку своїх обов'язків, і, за наявності, надати відповідні докази.

Звернення, написані з метою вирішення особистих конфліктів з працівниками АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ», не розглядатимуться. Також повідомляємо, що скарги щодо якості обслуговування не розглядаються Комплаєнс-підрозділом АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ».

Доступ до наданої Вами інформації матимуть виключно комплаєнс-офіцери АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ»; зазначена інформація розголошенню не підлягає.

Ведення та обробка персональних даних здійснюється на підставі положень чинного законодавства щодо захисту персональних даних.

Анонімність повідомлень
Піреус Банк заохочує подання Повідомлень від власного імені. Анонімні Повідомлення значно ускладнюють роботу над детальним розслідуванням або навіть роблять його неможливою через складність отримання даних від анонімної сторони (наприклад, обговорення, зустріч для надання роз’яснень під час розслідування), а також через складність оцінювання надійності даних такого Повідомлення. Подані анонімні Повідомлення розглядаються в залежності від того, наскільки добре вони задокументовані та чи можна визначити описану неналежну дію. Піреус Банк бере на себе зобов’язання захищати анонімність особи, яка подає «Повідомлення про неналежні дії працівників», і не вчиняє дій, які можуть призвести до розкриття її особи.

Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки безкоштовні в межах України).
Чи знаєте Ви, що...
можна самостійно
управляти своїми рахунками
у банкоматі
Наші досягнення
Піреус Банк отримав довгостроковий кредитний рейтинг за національною шкалою uaAA від РА «Стандарт-Рейтинг»
© 2014-2021 Piraeus Bank
Ліцензія
Витяг з Державного реєстру банків №ДРБ-000024 від 16.08.2021
0-800-30-888-0
Дзвiнки в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven