Зайдіть в розділ Система Інтернет-банкінгу winbank,звідки Ви потрапите насторінку входу до інтернет-сервісу.

 1. Уведіть наступні коди у відповідні поля: 
 •  «код доступу (логін)»;
 •  «пароль»;
 •  «одноразовий пароль» (необов’язкове поле – Ви можете не вводити свій шестизначний одноразовий пароль на цьому етапі, а ввести його під час проведення операцій за вимогою інтернет-сервісу).
 1. Оберіть «Увійти».

Проведення операцій з використанням одноразового пароля

 • Одноразовий пароль — це третій код безпеки, що може вводитися для отримання доступу до інтернет-сервісу. Після введення пароля, Ви отримуєте повний доступ до інтернет-сервісу для проведення операцій.
 • Введення одноразового пароля потрібно при проведенні таких операцій:


  • Усі види грошових переказів.
  • Управління заявками.
  • Управління незавершеними операціями та їх відміна.

Ви можете отримати одноразовий пароль на зареєстрований номер Вашого мобільного телефону або використавши Генератор одноразового пароля.

Варіант 1. Отримання одноразового пароля на мобільний телефон (якщо Ви підключені для отримання одноразових паролів через SMS)

У разі, якщо у Вас при собі немає Генератора одноразових паролів, Ви можете надіслати запит через інтернет-сервіс, і пароль буде надіслано на зареєстрований номер Вашого мобільного телефону як текстове повідомлення. Цей пароль може бути використаний протягом 5 хвилин з моменту його отримання, оскільки по завершенні цього терміну він стає недієвим.

Ця послуга безкоштовна.

Варіант 2. Отримання пароля з використанням Генератора одноразових паролів

У разі, якщо Ви маєте Генератор одноразових паролів, Вам потрібно ввести одноразовий пароль при проведенні операцій, що не перевищують встановлений ліміт для щоденних операцій.
В обох випадках рівень безпеки, що гарантується паролем при проведенні операцій, однаковий.

Вхід у систему без використання одноразового пароля

Ви можете увійти в Winbank без використання пароля. Однак, за вимогою інтернет-сервісу, Вам потрібно буде ввести одноразовий шестизначний пароль для проведення певних операцій.

Генератор одноразових паролів

Генератор одноразових паролів являє собою пристрій, спрямований тільки на створення одноразових паролів.

Підключення до системи Winbank з використанням Генератора одноразових паролів додатково до персональних кодів доступу (логін та авторизований пароль) забезпечує вищий рівень безпеки проведення операцій (дворівнева ідентифікація користувача).

Характеристики пристрою та конфігурація пароля

Пароль, створений Генератором одноразових паролів, відображається на екрані пристрою і має бути використаний протягом 60 секунд, оскільки по завершенні часу він стає недійсним. Термін дії пароля вказано в лівій частині екрану у вигляді набору ліній. Кожна лінія відповідає 10 секундам.

На постійно активному екрані відображається шестизначний одноразовий пароль, що автоматично оновлюється кожні 60 секунд. 

 • Кожен пароль може бути використаний лише один раз.
 • Термін дії батареї Генератора одноразових паролів складає близько 5 років.
 • Термін дії вказується на зворотній стороні пристрою у форматі дд/мм/рр.

Безпека використання

Winbank гарантує безпеку використання, яка забезпечується шифруванням даних, що надходять до Банку, та використанням двохфакторної авторизації при проведенні переказів (підтвердження переказів одноразовим паролем), що забезпечує неможливість шахрайських дій.

Поради з експлуатації та виявлення несправностей

 • Завжди носіть Генератор одноразових паролів із собою для забезпечення легкого доступу до системи в будь-який час та будь-де.
 • Пристрій настільки маленький, що Ви можете повісити його на брелок.
 • Ніколи не намагайтеся розібрати Генератор одноразових паролів. Такі дії призведуть до автоматичного руйнування внутрішнього механізму пристрою.
 • Ніколи не передавайте Генератор одноразових паролів стороннім особам. Він є виключно Вашою власністю та не може бути використаним третіми особами. Задля Вашої безпеки і запобігання несанкціонованого доступу до системи сторонніми особами ніколи не зберігайте Ваші персональні паролі в пам’яті комп’ютера та/або поруч з пристроєм.
 • Не підключайте Генератор одноразових паролів до USB Вашого комп’ютера.
 • Пристрій підтримується спеціальним програмним забезпеченням, що не потрібне Вам для роботи в системі інтернет-банкінгу Winbank

Закрити