Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Головна   >   Корпоративним клієнтам   >   Послуги торгівця цінними паперами

Послуги торгівця цінними паперами

Піреус Банк МКБ здійснює професійну діяльність торгівця цінних паперів на фондовому ринку України на підставі дозволу Національного банку України і ліцензій Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Піреус Банк пропонує своїм клієнтам наступні послуги для вирішення практичних завдань різної складності:

Купівля-продаж ОВДП (облігації внутрішніх державних позик України)

ОВДП — один з найпривабливіших видів внутрішніх інвестиційних інструментів з точки зору співвідношення прибутковість/ризик.

  • випускаються Міністерство фінансів України виключно на внутрішньому фондовому ринку і підтверджують зобов'язання України щодо відшкодування пред'явникам цих облігацій їх номінальної вартості з виплатою доходу відповідно до умов розміщення облігацій.
  • випускаються у гривні, доларах США та євро у бездокументарній формі.

Договори комісії на купівлю або продаж цінних паперів

Реальним або потенційним власникам істотних часток в статутах акціонерних товариств, мажоритарним акціонерам, власникам великих пакетів цінних паперів Піреус банк пропонує укласти договори комісії на купівлю або продаж цінних паперів.

Відповідно до цього типу договорів, комітент (клієнт Піреус банку) доручає комісіонеру (Піреус банку), а комісіонер зобов'язується від свого імені, за рахунок комітента, за плату, в терміни і на умовах договору комісії, укласти з третіми особами одну або декілька угод з купівлі або продажу цінних паперів.

Піреус банк приймає на себе зобов’язання: укласти з третіми особами договір на виконання договору комісії, провести грошові розрахунки, вчинити зарахування та списання цінних паперів по рахунках зберігача. Клієнт зобов’язується забезпечити Піреус банк всім, необхідним для виконання договору комісії.

Переваги вибору клієнтом Піреус банку договору комісії

Договори доручення на купівлю-продаж цінних паперів

Власникам невеликих пакетів цінних паперів, міноритарним акціонерам, Піреус банк пропонує укласти договори доручення на купівлю-продаж цінних паперів.

Відповідно до цього типу договорів, повірений (Піреус банк) зобов'язується від імені Довірителя (Клієнт Піреус банку), за дорученням та за рахунок Довірителя, за плату, в терміни і на умовах договору доручення, укласти з третіми особами одну або декілька угод з купівлі або продажу цінних паперів.

Піреус банк бере на себе обов’язок на виконання договору доручення укласти трьохсторонню (Клієнт, Піреус банк, третя зацікавлена особа) угоду, яка визначатиме права і обов’язки Клієнта та третьої особи, як покупця або продавця цінних паперів. Піреус банк надає трьохсторонній угоді законного статусу, проте не набуває жодних прав чи обов’язків по цій угоді.

На вимогу Клієнта, Піреус банк може за дорученням, від імені Клієнта підписати з третьою особою угоду щодо купівлі-продажу цінних паперів і вчинити всі, необхідні дії для виконання договору доручення. При цьому Клієнт зобов’язується забезпечити Піреус банк необхідним для виконання договору доручення.

Переваги вибору Клієнтом Піреус банку договору доручення 

Договір на брокерське обслуговування

Стратегічним, портфельним інвесторам Піреус банк пропонує довготермінову, взаємовигідну співпрацю, на умовах договору на брокерське обслуговування.

Відповідно до цього типу договорів Брокер (Піреус банк) зобов'язується, в порядку та на умовах договору на брокерське обслуговування, виконувати разові замовлення (доручення) Клієнта банку (Клієнт), а саме: від свого імені, за рахунок Клієнта, за плату, вчинити з третіми особами одну або декілька угод щодо купівлі - продажу цінних паперів.

Договір на брокерське обслуговування може передбачати надання Брокером Клієнтові додаткових послуг, наприклад: консультаційні, посередницькі та представницькі послуги.

Переваги вибору Клієнтом Піреус банку договору на брокерське обслуговування

Тарифи:

  • Будь ласка, ознайомтесь з тарифами на операції з цінними паперами при провадженні брокерської діяльності з торгівлі цінними паперами

Документи:

  • З ліцензіями на здійснення професійної діяльністі торгівця цінних паперів на фондовому ринку України  Ви можете ознайомитись у розділі "Ліцензії та сертифікати"

З будь-яких питань щодо діяльністі торгівця цінних паперів на фондовому ринку звертайтесь до Відділу операцій з цінними паперами:

YUzhva@piraeusbank.ua
факс: (044) 425-06-86
тел.: (044) 593- 75- 22

Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки безкоштовні в межах України).
Чи знаєте Ви, що...
можна самостійно
управляти своїми рахунками
у банкоматі
Наші досягнення
Піреус Банк увійшов до ТОП-15 найнадійніших банків України, рейтинг видання «Новое Время» (№41 выд 05.11.2020).
© 2014-2021 Piraeus Bank
Ліцензія
Витяг з Державного реєстру банків №ДРБ-000024 від 16.08.2021
0-800-30-888-0
Дзвiнки в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven