Шановні клієнти,

звертаємо Вашу увагу, що змінювана процентна ставка визначається за формулою :

Індекс + Спред (для кредитів в національній валюті)

Індекс + Маржа (для кредитів в іноземній валюті)

Спред та маржа – встановлюється рішенням КУАП (Комітет по управлінню активами та пасивами Банку) та залишається незмінним протягом всього строку дії Кредитного договору, окрім випадків, передбачених умовами кредитного договору.

Індекс є змінною складовою процентної ставки.

Для кредитів в національній валюті:

Індекс - український індекс ставок за депозитами фізичних осіб (UIRD) – середньозважена ставка, що розраховується кожного Банківського дня в системі Thomson Reuters на основі номінальних ставок по строкових депозитах фізичних осіб у гривні на строк 6 місяців, з виплатою процентів після закінчення строку дії депозитного договору.

Ставка підлягає перегляду протягом строку дії користування кредитом після перебігу 6 (шостого) календарного місяця починаючи з дати підписання Кредитного Договору. Інформація про розмір Індексу розміщується на офіційному сайті НБУ, сайті Банку та на інформативних стендах у відділеннях Банку.

Для розрахунку змінюваної ставки, показник базової ставки (UIRD) визначається наступним чином:

- в разі, якщо Кредитний договір укладено з 1 (першого) по 15 (п’ятнадцяте) число місяця та відповідно надалі здійснюється зміна Змінюваної процентної ставки в період з 1 (першого) по 15 (п’ятнадцяте) число місяця, застосовується показник базової ставки (UIRD), яка була встановлена за 2 робочі дні до 1 числа місяця, в якому встановлюється або змінюється ставка;

- в разі, якщо Кредитний договір укладено з 16 (шістнадцятого) по 31 (тридцять перше) число місяця та відповідно надалі здійснюється зміна Змінюваної процентної ставки в період з 16 (шістнадцятого) по 31 (тридцять перше) число місяця, застосовується показник базової ставки (UIRD), яка була встановлена за 2 робочі дні до 16 числа місяця, в якому встановлюється або змінюється ставка.

Для кредитів в іноземній валюті:

Для кредитів в доларах США Індекс дорівнює ставці Libor на строк 3 місяці, що публікується на сторінці LIBOR екрану REUTERS для депозитів у валюті Кредиту приблизно на 11:00 годину дня (лондонський час) у день, що припадає за два Робочі дні до планованої дати надання Кредиту (траншу) та/або дати зміни процентної ставки.

Для кредитів в євро Індекс дорівнює ставці Euribor на строк 3 місяці, що публікується на сторінці Euribor екрану REUTERS для депозитів у валюті Кредиту приблизно на 11:00 годину дня (лондонський час) у день, що припадає за два Робочі дні до планованої дати надання Кредиту (траншу) та/або дати зміни процентної ставки.


Закрити