Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0

 

Янніс Кіріакопулос – Country Manager, Голова Наглядової Ради Піреус Банку в Україні

Янніс Кіріакопулос приєднався до Банку у 1999 році, обійнявши посаду генерального директора відділення Піреус Банку в Лондоні. На даний час, пан Кіріакопулос є генеральним менеджером міжнародного банкінгу Групи Піреус Банк, як Голова Наглядової Ради банків в Україні, Болгарії та Сербії. Раніше він працював на посадах керівника міжнародного банкінгу, керував фінансуванням корпоративного бізнесу та судноплавства, очолював управління приватним капіталом.

Він має ступінь магістра в галузі цивільного будівництва Університету Демокріта (Греція) та в галузі будівництва Міського університету Лондона і ступінь магістра в галузі управління інвестиціями CASS Business School (Лондон).

До приєднання до Піреус Банку, Янніс Кіріакопулос був заступником генерального директора лондонського відділення “Ionian Bank” та працював у KPMG та Andersen.

Янніс Кіріакопулос обіймав різні посади у Раді директорів у всіх міжнародних дочірніх банках Групи Піреус Банку, а також в дочірніх компаніях у сфері нерухомості.

Пан Кіріакопулос  також був заступником голови в Hellenic Seaways та головою Грецької Асоціації Банкірів-UK.

 
 

Еміл Ангелов – Член Наглядової Ради 

Еміл Ангелов є виконавчим генеральним директором, який відповідає за визначення та реалізацію загальної стратегії і плану розвитку Піреус Банку Болгарія, має великий досвід у всіх аспектах роздрібних банківських послуг, кредитних ризиків, платежів та операцій, казначейства, електронних каналів та лізингової діяльності. Пан Ангелов приєднався до Піреус Банку у 2006 р. як заступник Голови Правління, Член Ради Директорів та заступник голови Виконавчого Комітету Піреус Банку (Болгарія). Еміл обіймав посаду Члена Наглядової Ради у Піреус Банку МКБ (Україна) з 2007 по 2013 рр. Він розпочав свою кар‘єру у Комерційному Банку «Біохім» (Болгарія) та очолював керівні посади у Банках Болгарії.

Еміл Ангелов є Членом виконавчої ради асоціації банків Болгарії та керівник Міжнародного банківського інституту – партнерство Центрального Банку Болгарії, Асоціації банків Болгарії та Асоціації банків Франції.

Він закінчив Університет національного та світового господарства (Болгарія) та має ступінь магістра в галузі фінансів.

Георгіос Георгундзос - член Наглядової Ради 

Пан Георгундзос, дипломат, обіймав різні позиції у Міністерстві закордонних справ, а також у посольствах та консульствах Греції (Бонн, Бенгаз, Алжир, Відень). У 2005 р. був призначений послом Греції у Марокко та паралельно акредитований у Мавританії, Сенегалі, Гамбії, Гвінеї-Бісау і Кабо-Верде. У 2009 р. став послом Греції в Україні з паралельною акредитацією у Молдові.

Після виходу на пенсію йому було присвоєно звання Почесного Повноважного Міністра першого класу.

Пан Георгундзос закінчив Афінський університет та має диплом з правознавства.

 

Агкоп Мардікян – незалежний член Наглядової Ради

Агкоп Мардікян працював у “Аstra Bank” (Україна) як перший заступник голови правління, був відповідальним за управління ризиками, фінансовий, IT та операційний департаменти.  

До цього він був директором управління ризиками. Також він працював регіональним директором в “EGNATIA Bank”, Греція. Більшу частину своєї професійної кар’єри пан Мардікян працював у “Midland Bank” та HSBC, обіймаючи різні посади, зокрема посаду керівника корпоративного та комерційного банкінгу.

А. Мардікян має дипломи Університету Падуя (Італія) та університету Джона Хопкінса, Болонський центр (Італія).

Крістос Буюкліс – Член Наглядової Ради

Крістос Буюкліс - Головний виконавчий директор «Персеус Спешиелті Фуд Продактс С.А», відповідальний за розвиток компанії, що займається харчовою промисловістю та напоями.

З 2012 по 2016 рік обіймав посаду генерального директора та члена виконавчого комітету правління у «Ювроконсалтентс С.А» (Euroconsultants S.A.) і координував діяльність компанії.

З 2009 року у компанії «ЗАНАЕ С.А.», що займається виробництвом продуктів харчування, був директором департаменту фінансів і стратегічного планування. Крістос Буюкліс відповідав за відносини компанії із банками та бюджет компанії.

Із 1991 по 2009 рр. обіймав різні посади у банку «Ейч-Ес-Бі-Сі» (HSBC Bank, Солоніки), зокрема очолював його у Північній Греції, відповідаючи за розвиток бізнесу та управління банківськими операціями членів групи HSBC у Північній Греції.

Пан Буюкліс є магістром ділового адміністрування Школи бізнесу Стретклайда та бакалавром економіки Річмондського університету.

Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України).
Чи знаєте Ви, що...
є пільгові тарифні пакети
для малого і середнього
бізнесу
Наші досягнення
Мінфін включив Піреус Банк до ТОП-20 найстійкіших банків за 2 квартал 2019 року, що оснований на аналізі інформації з офіційних та відкритих джерел.
© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven