Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0

 

Янніс Кіріакопулос – Country Manager, Голова Наглядової Ради Піреус Банку в Україні

Янніс Кіріакопулос приєднався до Банку у 1999 році, обійнявши посаду генерального директора відділення Піреус Банку в Лондоні. На даний час, пан Кіріакопулос є генеральним менеджером міжнародного банкінгу Групи Піреус Банк, як Голова Наглядової Ради банків в Україні, Болгарії та Сербії. Раніше він працював на посадах керівника міжнародного банкінгу, керував фінансуванням корпоративного бізнесу та судноплавства, очолював управління приватним капіталом.

Він має ступінь магістра в галузі цивільного будівництва Університету Демокріта (Греція) та в галузі будівництва Міського університету Лондона і ступінь магістра в галузі управління інвестиціями CASS Business School (Лондон).

До приєднання до Піреус Банку, Янніс Кіріакопулос був заступником генерального директора лондонського відділення “Ionian Bank” та працював у KPMG та Andersen.

Янніс Кіріакопулос обіймав різні посади у Раді директорів у всіх міжнародних дочірніх банках Групи Піреус Банку, а також в дочірніх компаніях у сфері нерухомості.

Пан Кіріакопулос  також був заступником голови в Hellenic Seaways та головою Грецької Асоціації Банкірів-UK.

 
 

Еміл Ангелов – Член Наглядової Ради 

Еміл Ангелов є виконавчим генеральним директором, який відповідає за визначення та реалізацію загальної стратегії і плану розвитку Піреус Банку Болгарія, має великий досвід у всіх аспектах роздрібних банківських послуг, кредитних ризиків, платежів та операцій, казначейства, електронних каналів та лізингової діяльності. Пан Ангелов приєднався до Піреус Банку у 2006 р. як заступник Голови Правління, Член Ради Директорів та заступник голови Виконавчого Комітету Піреус Банку (Болгарія). Еміл обіймав посаду Члена Наглядової Ради у Піреус Банку МКБ (Україна) з 2007 по 2013 рр. Він розпочав свою кар‘єру у Комерційному Банку «Біохім» (Болгарія) та очолював керівні посади у Банках Болгарії.

Еміл Ангелов є Членом виконавчої ради асоціації банків Болгарії та керівник Міжнародного банківського інституту – партнерство Центрального Банку Болгарії, Асоціації банків Болгарії та Асоціації банків Франції.

Він закінчив Університет національного та світового господарства (Болгарія) та має ступінь магістра в галузі фінансів.

Георгіос Георгундзос - член Наглядової Ради 

Пан Георгундзос, дипломат, обіймав різні позиції у Міністерстві закордонних справ, а також у посольствах та консульствах Греції (Бонн, Бенгаз, Алжир, Відень). У 2005 р. був призначений послом Греції у Марокко та паралельно акредитований у Мавританії, Сенегалі, Гамбії, Гвінеї-Бісау і Кабо-Верде. У 2009 р. став послом Греції в Україні з паралельною акредитацією у Молдові.

Після виходу на пенсію йому було присвоєно звання Почесного Повноважного Міністра першого класу.

Пан Георгундзос закінчив Афінський університет та має диплом з правознавства.

 

Агкоп Мардікян – незалежний член Наглядової Ради

Агкоп Мардікян працював у “Аstra Bank” (Україна) як перший заступник голови правління, був відповідальним за управління ризиками, фінансовий, IT та операційний департаменти.  

До цього він був директором управління ризиками. Також він працював регіональним директором в “EGNATIA Bank”, Греція. Більшу частину своєї професійної кар’єри пан Мардікян працював у “Midland Bank” та HSBC, обіймаючи різні посади, зокрема посаду керівника корпоративного та комерційного банкінгу.

А. Мардікян має дипломи Університету Падуя (Італія) та університету Джона Хопкінса, Болонський центр (Італія).

Крістос Буюкліс – Член Наглядової Ради

Крістос Буюкліс - Головний виконавчий директор «Персеус Спешиелті Фуд Продактс С.А», відповідальний за розвиток компанії, що займається харчовою промисловістю та напоями.

З 2012 по 2016 рік обіймав посаду генерального директора та члена виконавчого комітету правління у «Ювроконсалтентс С.А» (Euroconsultants S.A.) і координував діяльність компанії.

З 2009 року у компанії «ЗАНАЕ С.А.», що займається виробництвом продуктів харчування, був директором департаменту фінансів і стратегічного планування. Крістос Буюкліс відповідав за відносини компанії із банками та бюджет компанії.

Із 1991 по 2009 рр. обіймав різні посади у банку «Ейч-Ес-Бі-Сі» (HSBC Bank, Солоніки), зокрема очолював його у Північній Греції, відповідаючи за розвиток бізнесу та управління банківськими операціями членів групи HSBC у Північній Греції.

Пан Буюкліс є магістром ділового адміністрування Школи бізнесу Стретклайда та бакалавром економіки Річмондського університету.

Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України).
Чи знаєте Ви, що...
комунальні платежі
можна сплатити без
комісії
Наші досягнення
На Загальних Зборах Акціонерів затвердили результати приватного розміщення акцій та збільшення статутного капіталу на 449 482 000 гривень
© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven