Меню

Архів новин
Піреус Банк та ТОВ «АГРО-АРЕНА» уклали угоду про співпрацю
02 Квітня 2018

Піреус Банк та ТОВ «АГРО-АРЕНА» уклали угоду про співпрацю, згідно з якою банк пропонує вигідні умови фінансування підприємств при купівлі у компанії ТОВ «АГРО-АРЕНА» товарів виробництва компанії «Укравіт»/UKRAVIT та ТОВ «АПК «МАЇС»/MAIS (м. Черкаси).

Так, при розрахунку векселем, авальованим Піреус Банком, вартість авалювання для клієнта становитиме лише 1% річних від суми векселю. Також, у разі розрахунку кредитними коштами банку за товари, придбаними у ТОВ «АГРО-АРЕНА», процентну ставку буде знижено до 12% річних.

«Ця програма співпраці дозволить нашим клієнтам отримати знижену ставку на кредитні кошти та послугу авалювання векселів, що будуть надані Піреус Банком, для розрахунку за продукцію, придбану у цієї компанії. Це суттєво заощадить кошти клієнтів на обслуговування кредиту та купівлю якісних міндобрив, а також зменшить ризики неповернення кредиту. В рамках даної програми може бути також розглянуте фінансування під аграрні розписки, що дозволить аграріям збільшити розмір заставного капіталу і за рахунок цього полегшити доступ до банківського фінансування», - прокоментував директор департаменту по роботі з корпоративними клієнтами Піреус Банку Олексій Аніпер.