Меню
Оберіть депозит
Депозит 9% річних на 14 днів
"Європейський" на 14 днів

9% річних на 14 днів

Ставка (річних) 9%
Строк (днів) 14
Сума (UAH) від 300 K
Поповнення -
Виплата % На рахунок На картку
UAH
Є можливість відкриття депозиту у WINBANK
Депозит “Європейський” У гривні

Щомісячна виплата відсотків чи у кінці строку

Ставка (річних) до 16%
Строк (місяців) 3, 6, 12
Сума (UAH) від 10 К
Поповнення -
Виплата % На рахунок На картку
UAH
Не відкриваються з 20.06.2022
Депозит «Європейський з поповненням» у гривні

Поповнення вкладу із щомісячною виплатою відсотків чи у кінці строку

Нові договори не відкриваються з 20.06.2022

Ставка (річних) від 4%
Строк (міс.) 3, 6, 12
Сума (UAH) від 10 К
Поповнення +
Виплата % НА РАХУНОК НА КАРТКУ
UAH
Є можливість відкриття депозиту у WINBANK
Вклад «Миттєвий» у гривні

Вільне поповнення та зняття коштів без комісій

Процент на залишок (річних) 6%
Сума (UAH) від 1 К
Поповнення +
Дострокове зняття +
Виплата % На рахунок На картку
UAH
Є можливість відкриття депозиту у WINBANK
«Європейський» USD

Виплата відсотків у кінці строку – на поточний рахунок чи на картку

Ставка (річних) до 1,25%
Строк (міс.) 3, 6, 12
Сума (USD) від 1 К
Поповнення -
Виплата % На рахунок На картку
USD
Депозити для приватних осіб

Якщо у вас є гроші, і ви хочете не лише зберегти їх, але й примножити, пропонуємо розмістити їх на депозиті в Піреус Банку. Це дозволить уникнути безлічі ризиків, забезпечивши стабільну прибутковість вкладення. Депозити в банках із міжнародним капіталом давно вже популярні в Україні. Їм віддають перевагу за надійність і гарантії, які пропонують банківські та фінансові групи світового рівня. Банк Піреус цінує довіру клієнтів і пропонує одні з найкращих умов на українському ринку. Розмістити гроші на депозит буде вигідно для будь-якої людини, яка дбає про збереження та збільшення заощаджень.

Чому покласти гроші в банк під відсотки — це вигідно

Навіть невелика сума грошей може мати суттєве значення для людини — саме з неї починаються заощадження на значні покупки чи інвестиції. Зберігати кошти вдома — не найкраще рішення. Там їх можуть вкрасти, або паперові гроші можуть постраждати під час пожежі, затоплення сусідами, або їх знайде улюблений пес і вирішить перевірити на міцність. Депозити в Україні мають популярність вже довгі роки. Особливо впливає на це зростання зарплат і фінансової заможності громадян. Сучасні українці активніше цікавляться ставками за депозитами, ніж це відбувалося 10 чи 20 років тому.

Відкрити депозит у банку — справді вигідно. Основні аргументи на користь цього рішення:

 • оптимальні умови для заощадження грошей — фінанси будуть під надійною охороною, а їхнє повернення гарантує не лише установа, а й держава (Піреус Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 1999 року);
 • можливість отримання доходу — банк не просто бере гроші на зберігання, а й платить за це;
 • чудовий спосіб компенсувати інфляцію — депозит надає можливість нівелювати зниження вартості грошей, що відбувається за об’єктивних причин.

Які депозити пропонує Піреус Банк

Наразі Піреус Банк приготував 3 програми для приватних осіб:

 • депозит “Європейський”;
 • депозит "Європейський з поповненням";
 • вклад "Миттєвий".

Кожен продукт має особливості та рекомендації щодо цільової аудиторії. Наприклад, вклад “Миттєвий” є удосконаленим поточним рахунком — відсотки нараховуються за привабливою ставкою на залишок коштів. Таке рішення оптимальне для тих, хто не хоче витрачати час, щоб відкрити депозит, але бажає підвищити прибутковість звичайного рахунку. До того ж вкладник має вільний доступ до власних грошей.

Депозити “Європейський” та “Європейський з поповненням” відкриваються в трьох валютах — гривні, доларі, євро. Мінімальний термін становить 14 днів. Відмінність полягає в можливості поповнення депозиту. А відсотки в обох випадках можуть сплачуватись як щомісяця, так і наприкінці терміну депозиту. Пропонуємо звернутися на гарячу лінію Піреус Банку або ж відвідати одне з відділень в Україні, щоб обговорити нюанси кожної програми з досвідченим фахівцем банку.

На яких умовах ви можете відкрити депозит у нас

Дізнатися про докладні умови за кожною програмою (відсотки за депозитами, терміни, інші деталі) можна на сайті банку або звернувшись до наших менеджерів. Ми ж відзначимо найголовніші положення, які цікавлять клієнтів банку:

 • депозити відкриваються в національній валюті (гривні) та двох зарубіжних (євро та долар США);
 • відсоткові ставки варіюються в таких діапазонах: до 16% для гривні, до 1,25% для долара та євро;
 • покласти гроші в банк під відсотки можна на 3, 6 і 12 місяців — строки однакові для всіх валют;
 • мінімальний розмір вкладу становить лише 10000 грн, 1000 доларів США або 1000 євро;
 • депозит не можна зняти повністю або частково протягом строку дії договору, а відсотки можуть сплачуватися щомісячно або наприкінці терміну.

Зверніть увагу, що внести суму на рахунок у банку клієнт має протягом 7 днів з дати укладання договору. Внесок можна забрати після спливу обранного строку вкладу (через 3, 6 або 12 місяців). Виплата здійснюється на поточний рахунок клієнта, тому його обов'язково має бути відкрито заздалегідь — це одна з умов для укладання депозитного договору.

Окремо поговоримо про пролонгацію договорів. Ця послуга підключається автоматично та суттєво спрощує комунікації банку з клієнтом. Якщо ж ви захочете від неї відмовитися, зробити це легко й просто, але не пізніше, ніж за 2 банківські дні до дати закінчення терміну депозиту.

Відсоткові ставки за депозитами від Піреус Банку

Багато клієнтів зазначають, що в Піреус Банку вигідні депозити. Ми прагнемо пропонувати більш привабливі умови, ніж в інших українських і закордонних банках. Наші процентні ставки за депозитами забезпечують хороший дохід клієнтам без зайвого клопоту та ризиків. Розмір прибутку залежить від:

 • валюти вкладу;
 • строку;
 • програми.

Наприклад, якщо ви оберете депозит "Європейський з поповненням" у гривні та на термін 365 днів, то отримаєте максимальну ставку 9%. А внесок у доларах на той самий 1 рік за програмою “Європейський” принесе прибуток у розмірі 1,25% від суми депозиту. Клієнти Піреус Банку можуть вибирати гнучкі умови вкладів для отримання максимального прибутку на оптимальних умовах. Також у нас є калькулятор, який дозволяє зробити розрахунки самостійно та з'ясувати орієнтовна розміри прибутку без відвідування банку. Ви можете на сайті скористатися цим сервісом і спробувати розглянути різні варіанти в комфортних умовах у себе вдома. Калькулятор регулярно оновлюється, щоб відповідати актуальним умовам вкладів Піреус Банку.

Порядок відкриття депозиту в нашому банку

Щоб відкрити депозит у Піреус Банку, достатньо зробити кілька простих і швидких кроків:

 1. Ознайомитися з програмами, розробленими для приватних осіб і представленими на сайті.
 2. Порівняти процентні ставки та дохідність за допомогою калькулятора на прикладі реальної суми вкладу, який ви плануєте зробити.
 3. Відправитися до одного з відділень банку Піреус або перевести гроші з поточного рахунку на депозитний за допомогою онлайн-банкінгу (інструкція є на сайті).

Процедура укладання договору є максимально простою. Для громадян України буде достатньо мати при собі документ, що підтверджує особу (внутрішній паспорт або будь-який інший) і довідку платника податків (ІПН або ідентифікаційний код, як її ще називають). Для нерезидентів перелік трохи інший:

 • паспортний документ;
 • документ, що підтверджує місцезнаходження людини на території нашої країни.

Сам процес відкриття депозиту в Києві, Харкові чи будь-якому іншому місті, де є відділення Піреус Банку, не триватиме багато часу. Зверніть увагу, що гроші для вкладу можна одразу не нести до банку. Для їхнього зарахування на рахунок приділяється 7 днів після дати укладання договору.

Вкласти гроші під відсотки в Піреус Банк — просто та вигідно

Компанія Піреус Банк з офісом в Афінах (Греція) існує з 1916 року. В Україні фінансова установа з такою назвою працює з 2008 року. Ми є повноцінним членом державного Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Розміщені гроші на депозит у банку Піреус перебувають у безпеці та приносять клієнтам чудовий дохід. Таке вкладення є менш ризиковим, ніж інвестиції в цінні папери чи бізнес. Якщо вас цікавлять вигідні депозити у валюті в Україні, рекомендуємо також звертатися до нашого банку. Ми налаштовані на довгострокову співпрацю з кожним клієнтом і щиро зацікавлені у збільшенні прибутку тих, хто довірив нам свої гроші.