Меню

Архів новин
Піреус Банк переглянув тарифи за індивідуальними сейфами
19 Листопада 2013

Київ, Піреус Банк встановив нові тарифи комісійної винагороди за оренду індивідуальних депозитних сейфів, що вступили у дію з 18 листопад п.р. повідомляє прес-служба банку з посиланням на Департамент роздрібного бізнесу банку.

Відповідно до нових тарифів, комісія за оренду депозитних сейфів у м.Києві та Ірпені залежно від розміру сейфу та терміну оренди складає від. 4 грн. до 12 грн. У відділеннях, що розташовано у Харкові, Дніпропетровську та Одесі, оренда дорівнює від. 3 грн. до 6 грн. Для відділень у Сімферополі, Севастополі, Черкасах, Вінниці, Кременчуці, Феодосії, Сумах, Маріуполі – від 2 грн. до 8 грн.

Мінімальний термін користування сейфом – 1 доба, максимальний – без обмежень. Для укладання договору оренди необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Детальну інформацію можна отримати у відділеннях Піреус Банку, по телефону Контакт-центру банку 0 800 30 888 0 (цілодобово, безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України, з мобільних – згідно з тарифами операторів) або на офіційному сайті банку www.piraeusbank.ua.

Довідка. Група Піреус Банку є однією з провідних банківських установ Південної та Східної Європи. Активи Групи Піреус Банку складають 95 млрд. євро, кредитний портфель становить 63 млрд. євро, а обсяг депозитів клієнтів досяг 55 млрд. євро (на кінець червня 2013 р.).

Піреус Банк присутній в Україні з 2007 року. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво № 25).

Піреус Банк в Україні має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 29.10.2013).

Банк уповноважений Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги, а також є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Піреус Банк є членом Форуму провідних міжнародних фінансових установ (FLIFI).

Прес-служба Піреус Банку в Україні
тел.: +38(044)495-88-88
e-mail: press@piraeusbank.ua