Menu

News archive
Піреус Банк в Україні запровадив унікальний для відчизняного ринку депозит «Бери вище»
13 April 2010

6 квітня 2010 р. Піреус Банк в Україні запровадив новий акційний 3-місячний депозит для приватних клієнтів «Бери вище», аналогів якому в Україні немає. Новий вклад розрахований на людей, які бажають розмістити кошти на депозит з високою процентною ставкою і при цьому не втратити високу доходність вкладу при достроковому знятті коштів.

Згідно умов акційного депозиту відсоткова ставка зростає щомісяця і в останній місяць становить 22% річних. Мінімальна сума вкладу складає 3000 грн.

За словами члена правління Піреус Банку в Україні Дмитра Мусієнка, новий депозитний продукт має вигідні та одночасно лояльні для вкладників умови дострокового розірвання депозитного договору. Виплата відсотків відбувається щомісячно: за перший місяць – 18% річних, за другий – 20% річних, за третій – 22% річних. При достроковому знятті коштів виплачені відсотки залишаються у вкладника, а за неповний місяць розміщення депозиту нараховується 15% відсотків річних. Наприклад: якщо у вкладника виникла потреба зняти кошти з депозиту достроково, наприклад, протягом третього місяця, то він отримає 18% річних за перший місяць, 20% річних за другий та 15% за третій, неповний, місяць. «В цьому і полягає головна перевага депозиту «Бери вище» у порівнянні зі звичайними строковими депозитами – вкладник не втрачає високу доходність вкладу, навіть коли виникає потреба скористатись грошима до закінчення строку депозиту; у той час як при достроковому знятті коштів зі стандартних депозитів вкладник отримує, як правило, лише 0,5-2% річних», – пояснив Д. Мусієнко.

Скориставшись депозитом «Бери вище» від Піреус Банку, вкладник, окрім названої переваги, отримає ще дві: високу відсоткову ставку за короткостроковим депозитом та надійність банку, що входить до потужної європейської фінансової групи Piraeus Bank Group. «Власний капітал Групи Піреус Банку, членом якої є Піреус Банк МКБ, складає 3 млрд 620 млн євро. Крім того, Піреус Банк МКБ має найвищий рейтинг надійності депозитів від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг». Це дозволяє нашим вкладникам відчувати впевненість та безпеку. Тому кошти фізичних осіб в Піреус Банку в Україні за останні 12 місяців (з 01.04.2009 до 01.04.2010) зросли на 107%, що значно випереджає середнє значення цього показника по банківській системі в цілому», – зауважив п. Мусієнко.

Акційна пропозиція Піреус Банку – депозит «Бери вище» – триватиме до 6 липня 2010 року.

Довідка. Піреус Банк є однією з провідних фінансових установ Південної та Східної Європи з активами 54,3 млрд євро та власним капіталом 3,62 млрд євро (станом на 31.12.2009). Заснований у 1916 році, Піреус Банк сьогодні представлений у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S.A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків та 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому та середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Піреус Банк представлений в 14 регіонах країни.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до переліку банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій та грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно та в повному обсязі здійснювати виплати за вкладами.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
Тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua