Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0

Найсучасніша технологія 3D Secure, що забезпечує максимальний рівень безпеки проведення операцій з використанням картки в Інтернеті, додає ще один крок аутентифікації власника платіжної картки Піреус Банку перед здійсненням онлайн-транзакцій.

Підключення/відключення 3D Secure відбувається автоматично за умови підключення/відключення послуги SMS-інформування на наступний робочий день після факту підключення/відключення.

Переваги 3D Secure:

  • гарантована безпека – платежі підтверджуються разовим паролем, доступним тільки власнику картки, що діє протягом 10 хвилин лише для однієї операції. На введення паролю є три спроби. За необхідності клієнт має змогу запросити новий разовий пароль;
  • простота – не потребує окремого підключення, стає доступною автоматично за умови активації sms-інформування;не потрібно телефонувати в Контакт-центр для отримання пароля підтвердження транзакцій по операціях покупки в інтернеті*;
  • зручність – разовий пароль, що не потрібно запам’ятовувати, адже надсилається кожного разу перед виконанням транзакції з оплати товару або послуги через Інтернет.

Як працює 3D Secure?

  • оберіть на сайті товар або послугу та перейдіть до оплати;
  • переконайтеся, що в розділі «Оплата» присутні логотипи Verified by Visa та введіть реквізити вашої платіжної картки**;
  • Інтернет-магазин з’єднає вас із банком – відкриється сторінка Verified by Visa;
  • Протягом 10 хв. вам надійде sms від Піреус Банку з разовим паролем;
  • перевірте коректність даних та введіть пароль;
  • підтвердіть платіж та отримайте sms, що операція пройшла успішно.

* якщо ваша карта не підключена до 3D Secure, але Інтернет-сайт, на якому ви здійснюєте оплату, підтримує технологію 3D Secure (на сьогодні це більшість Інтернет-сайтів), то Вам, для здійснення кожної операції оплати, необхідно буде дзвонити в Контакт центр банку і дізнаватися пароль у оператора після проходження ідентифікації.

** якщо картку підключено до 3D Secure, але Інтернет-сайт не підтримує технологію 3D Secure, операція здійснюється за стандартною процедурою (без введення одноразового паролю).

Для того, щоб перевірити чи безпечне з`єднання, зверніть увагу на адресу сторінки — адреса безпечної сторінки починається з «https://», незахищені сторінки— з «http://».

Піреус Банк дбає про Вашу безпеку та рекомендує здійснювати розрахунки лише на перевірених Інтернет-ресурсах із безпечним з’єднанням.

Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки безкоштовні в межах України).
Наші досягнення
Піреус Банк посів 13-ту позицію рейтингу найнадійніших банків України за індексом FinScore, рейтинг YouControl
© 2014-2021 Piraeus Bank
Ліцензія
Витяг з Державного реєстру банків №ДРБ-000024 від 16.08.2021
0-800-30-888-0
Дзвiнки в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven