Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0

Партнерські програми

Піреус Банк спільно із партнерами пропонує скористатися можливістю отримання кредиту на придбання сільськогосподарської техніки та обладнання зі зниженою процентною ставкою від 12% річних за умови купівлі сільськогосподарської техніки у компаній-партнерів:

Онлайн заявка
на агрокредит

Компанія «Агріматко-Україна» спеціалізується на забезпеченні с/г виробників усім необхідним для розвитку їх господарств, а саме – високоякісною технікою, насінням польових та овочевих культур, системами крапельного зрошення, добривами та засобами захисту тощо.

Умови

agrimatco.ua

 ТОВ "КУН-Україна" - дочірнє підприємство групи KUHN (Франція), лідера в області проектування, виробництва і продажу техніки для заготівлі кормів, тваринництва, обробки грунту, техніки для посіву, внесення мінеральних та органічних добрив, комунальної техніки, техніки для захисту рослин. За 189 років існування група KUHN зарекомендувала себе провідним постачальником обладнання на світовому ринку професійного сільського господарства.

Умови

www.kuhn.ua

Компанія «АГРО-ТЕМП» є постачальником та сервісним оператором сільськогосподарської техніки. В Україні працює з 2009 року, активно розвиваючи власну мережу представництв по всій країні. "АГРО-ТЕМП" реалізує техніку, запчастини та обладнання відомих в усьому світі брендів: ZETOR, MASCHIO GASPARDO, LEMKEN, KRONE, CARUELLE, MECMAR, NEUERO, DIECI, CAPELLO та ін.

Умови

agro-temp.com.ua

Компанія ПЬОТІНГЕР – це австрійське підприємство з більш ніж 140-річною історією, що є світовим лідером в області кормозаготівельної техніки та професіоналом у сфері обробітку ґрунту та посіву. Гарантуючи першокласну компетентність та сервіс для клієнта, компанія PÖTTINGER вдало втілює свій девіз «Успішніше з ПЬОТІНГЕР».

Умови

www.poettinger.at

Група компаній «Техноторг» - найбільший в Україні оператор ринку з реалізації сільгосптехніки з часткою 35%, який пропонує найширший асортимент вітчизняної та імпортної техніки: більше 70 постачальників і 2590 найменувань, насіння, добрива, засоби захисту рослин, системи навігації, зернотрейдинг.

Умови

www.technotorg.com

Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки безкоштовні в межах України).
Наші досягнення
Піреус Банк посів 13-ту позицію рейтингу найнадійніших банків України за індексом FinScore, рейтинг YouControl
© 2014-2021 Piraeus Bank
Ліцензія
Витяг з Державного реєстру банків №ДРБ-000024 від 16.08.2021
0-800-30-888-0
Дзвiнки в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven