Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0

Авалювання векселів – оформлення Банком поруки до зобов’язань платника за векселем, тобто прийняття зобов'язання оплатити вексель повністю або частково за одну із зобов'язаних за векселем осіб у разі несплати векселя платником у строк.

Розрахунки за допомогою авальованих векселів є простими з точки зору оформлення та документообігу та надають можливість платнику за векселем отримати товарний кредит, не вилучаючи власні кошти з обігу.

Особливості роботи з векселями в Україні:

  • вексельним законодавством України передбачено, що векселі можуть видаватись тільки за поставлені товари (роботи, послуги);
  • в Україні векселі заповнюються лише українською мовою;
  • на території України платежі за векселями здійснюються лише в безготівковій формі;
  • векселі виписуються тільки на спеціальному бланку, який можна придбати в банківських установах. Приклади простого вексельного бланку та переказного вексельного бланку.

Піреус Банк пропонує послуги з авалювання векселів для підприємств, які працюють в агропромисловому секторі, на наступних умовах:

  • Об’єкт авалювання: грошовий борг оформлений у вигляді векселя за фактично поставлені товари, а саме: добрива, засоби захисту рослин, посівний матеріал;
  • Види векселів: прості, переказні;
  • Валюта векселя авальованого Піреус Банком: гривня;
  • Сума авалю: сума авалю за кожним окремим векселем може бути менша або дорівнювати заборгованості по векселю та не має перевищувати суму встановленого Ліміту авалювання;
  • Ліміт авалювання: від 500 000 грн до 20 000 000 грн., строком дії 12 місяців;
  • Забезпечення: депозит, нерухомість, сільськогосподарська техніка, транспорт, обладнання та інше ліквідне майно.

Зазвичай клієнти Піреус Банку на рівні з операціями авалювання векселів активно використовують продукт «Кредит на поповнення обігових коштів».

Тариф комісійної винагороди:

Комісія за управління кредитною операцією (за встановлення ліміту авалювання векселів) 1% від суми ліміту (мінімум 2000 грн.) Розраховується від суми встановленого ліміту/суми збільшення ліміту. Сплачується одноразово до здійснення першої операції по авалюванню. Тариф застосовується при встановленні ліміту на авалювання. В разі встановлення ліміту з можливістю одночасного користування кредитними коштами в рамках стандарту продукту «Кредит на фінансування обігового капіталу підприємств АПК - представників малого та середнього бізнесу» комісія сплачується від розміру максимального ліміту.
Комісія за надання авалю за векселем (товарним) (щомісячна або одноразова сплата):
щомісячна сплата 0,3% від суми векселя (мін. 250 грн.) за кожний календарний місяць (повний або його частину) Розраховується від номіналу векселя/суми збільшення за кожний календарний місяць строку дії авалю.
одноразова сплата:
вексель строком дії до 6 міс. включно 1,8% від суми векселю(мін. 1000 грн.) Розраховується від номіналу векселя/суми збільшення. Сплачується одноразово до надання авалю за векселем за весь строк користування незалежно від фактичного строку користування авальованим Банком векселем.
вексель строком дії до 9 міс. включно 2,6% від суми векселю(мін. 1000 грн.) Розраховується від номіналу векселя/суми збільшення. Сплачується одноразово до надання авалю за векселем за весь строк користування незалежно від фактичного строку користування авальованим Банком векселем.
вексель строком дії до 12 міс. включно 3,5% від суми векселю(мін. 1000 грн.) Розраховується від номіналу векселя/суми збільшення. Сплачується одноразово до надання авалю за векселем за весь строк користування незалежно від фактичного строку користування авальованим Банком векселем.
Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України).
Чи знаєте Ви, що...
Пiреус Банк
заснований у 1916 році
Наші досягнення
Піреус Банк став переможцем у номінації «Найбільш інноваційний банк» за версією ділового видання «ІнвестГазета», посівши 3 сходинку
© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven