Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0

Для компаній, що здійснюють зовнішньо-економічну діяльність, оптимальним способом мінімізувати ризики при розрахунках в міжнародній торгівлі, є використання документарних акредитивів.

Акредитив - це безвідкличне зобов’язання Банку (Банку-емітента), який відкрив акредитив за розпорядженням апліканта (покупця), виплатити на користь бенефіціара (продавця) обумовлену акредитивом суму, за умови надання бенефіціаром у встановлений строк передбачених акредитивом документів, що відповідають умовам акредитиву та підтверджують відвантаження товару (надання послуг).

Особливості акредитивної форми розрахунків:

  • більш дешева операція, порівняно з кредитуванням;
  • Банк виступає посередником у розрахунках між продавцем та покупцем;
  • додаткова перевірка співробітниками Банку пакета товаросупровідних документів;
  • акредитив - відокремлена від договору купівлі-продажу угода;
  • Банк виконує тільки умови акредитива, за яким несе безвідкличні зобов’язання, незважаючи на те, що в акредитиві міститься посилання на відповідний договір купівлі-продажу;
  • Банк виконує умови акредитива (здійснює сплату) на підставі перевіреного належного представлення товаросупровідних документів.

Основні умови надання акредитивів Піреус Банком:

  • Валюта акредитива: будь-яка валюта, яка відповідає валюті договору купівлі-продажу.
  • Сума акредитива та термін дії: відповідає договору купівлі-продажу.
  • Забезпечення: грошове покриття на рахунку Піреус Банка; інша застава (в т.ч. майнові права на депозит у Піреус Банку) за індивідуальним рішенням.

Тариф комісійної винагороди:

Відкриття акредитива 0,2%, від суми акредитиву (мін. 50 дол США, макс. 2 000 дол. США) Сплачується одноразово до випуску акредитива (для непокритих акредитивів додатково сплачується комісія за зобов'язання за непокритим акредитивом)
Комісія за зобов'язання за непокритим акредитивом за домовленістю сторін, але не менше, ніж 3% річних від суми зобов'язань за акредитивом (мін. 100 дол. США за повний місяць чи його частину) Cплачується щомісячно
Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України).
Наші досягнення
У 2016 році Піреус Банк увійшов до: ТОП-3 в номінації «Новий формат»; ТОП-10 в номінації «Кращий кредитний продукт»; ТОП -10 «Кращий продукт для аграріїв», за результатами конкурсу «Фінансовий Оскар. Осінь 2016» ділового тижневика «Бізнес».
© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven