Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Головна   >   Для малого та середнього бізнесу   >   Документарні операції   >   Банківські гарантії   >   Туристична гарантія (гарантії цивільної відповідальності туроператора / турагента)

Туристична гарантія (гарантії цивільної відповідальності туроператора / турагента)

Піреус Банк пропонує своїм клієнтам скористатися туристичною гарантією для забезпечення виконання зобов’язань турагентів (туроператорів) перед громадянами України за договорами на туристичне обслуговування.

 

Основні умови надання гарантії Піреус Банком:

 

  • Вимоги до клієнта: клієнти Банку (резиденти України) - юридичні особи, фізичні особи-підприємці, яким необхідно надати своїм партнерам-контрагентам підтвердження виконання ними своїх фінансових/не фінансових зобов’язань.
  • Забезпечення: майнові права за депозитом, що розміщений в Піреус Банку або грошове покриття на внутрішньому рахунку в Піреус Банку.
  • Валюта гарантії та грошового покриття/депозиту: гривня, долар США, євро. Валюта грошового покриття/депозиту повинна відповідати валюті гарантії.
  • Максимальний термін дії гарантії: 63 місяці.

Тариф комісійної винагороди:

Комісія за надання гарантії - сума гарантії екв.2000 євро 50 євро щорічно За перший рік користування сплачується наперед (до надання гарантії), за інші роки – щорічно, згідно з умовами відповідного Договору. Якщо гарантія надається на 63 місяці, то через 48 місяців комісія сплачується за останній період (повний наступний рік і 3 місяці) і складає 60 євро. Застосовується для гарантій терміном дії до 1 року, 1 рік та більше.
або 200 євро одноразово Сплачується одноразово, до надання гарантії за всі роки користування гарантією. Застосовується для гарантій терміном дії більше 1 року.
Комісія за надання гарантії - сума гарантії екв.10000 євро 70 євро щорічно За перший рік користування сплачується наперед (до надання гарантії), за інші роки – щорічно, згідно з умовами відповідного Договору. Якщо гарантія надається на 63 місяці, то через 48 місяців комісія сплачується за останній період (повний наступний рік і 3 місяці) і складає 85 євро. Застосовується для гарантій терміном дії до 1 року, 1 рік та більше.
або 300 євро одноразово Сплачується одноразово до надання гарантії за всі роки користування гарантією. Застосовується для гарантій терміном дії більше 1 року.
Комісія за надання гарантії - сума гарантії екв.20000 євро 100 євро щорічно За перший рік користування сплачується наперед (до надання гарантії), за інші роки – щорічно, згідно з умовами відповідного Договору. Якщо гарантія надається на 63 місяці, то через 48 місяців комісія сплачується за останній період (повний наступний рік і 3 місяці) і складає 125 євро. Застосовується для гарантій терміном дії до 1 року, 1 рік та більше.
або 400 євро одноразово Сплачується одноразово до надання гарантії за всі роки користування гарантією. Застосовується для гарантій терміном дії більше 1 року.
Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України).
Чи знаєте Ви, що...
комунальні платежі
можна сплатити без
комісії
Наші досягнення
У 2016 році Піреус Банк увійшов до: ТОП-3 в номінації «Новий формат»; ТОП-10 в номінації «Кращий кредитний продукт»; ТОП -10 «Кращий продукт для аграріїв», за результатами конкурсу «Фінансовий Оскар. Осінь 2016» ділового тижневика «Бізнес».
© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven