Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0

Гарантія платежу забезпечує виконання платіжних зобов’язань покупців перед продавцями за контрактом.

Гарантія виконання забезпечує виконання контрактних зобов’язань продавців перед покупцями щодо постачання товарів /надання послуг/виконанню робіт.

Гарантія повернення авансового платежу забезпечує виконання зобов’язань продавців перед покупцями щодо повернення авансового платежу у разі невиконання ними своїх зобов’язань за контрактом (договором).

Основні умови надання гарантії Піреус Банком:

  • Валюта гарантії та грошового покриття/депозиту: гривня, долар США, євро. Валюта грошового покриття/депозиту повинна відповідати валюті гарантії.
  • Сума гарантії та термін дії: обмежується виконанням зобов’язань за відповідним договором, в забезпечення виконання яких надається гарантія.
  • Забезпечення: майнові права на депозит в Піреус Банку; грошове покриття на рахунку Піреус Банку; інша застава за індивідуальним рішенням.

Тариф комісійної винагороди:

Комісія за надання гарантійної операції 1% від суми гарантійної операції, мін. 2000 грн., макс.10000 грн. Сплачується одноразово до надання гарантійної операції за весь строк дії гарантійної операції. Для гарантійної операції, яка не забезпечена грошовим покриттям, розміщеним на рахунку покриття 2602, додатково сплачується тариф за управління гарантійної операції. Тариф також застосовуються за встановлення Ліміту для гарантійних операцій
Комісія за управління гарантійною операцією, що забезпечена майновими правами на депозит 2% річних від суми гарантійної операції, мін. 150 грн. за повний місяць чи його частину Сплачується щомісячно або щоквартально
Комісія за управління гарантійною операцією, що забезпечена негрошовим забезпеченням за домовленістю сторін, але не менше,ніж 3% річних від суми зобов'язань за гарантійною операцією (мін. 500 грн. за повний місяць чи його частину) Сплачується щомісячно
Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України).
Наші досягнення
2019 — ТОП-10 у номінаціях: "Позики на МСБ", "Інтернет-банкінг" та "Кращий ТОП-менеджер" в щорічному рейтингу Фінансового клубу "ТОП-50 банків України" за версією "Financial club".
© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven