Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Головна   >   Приватним клієнтам   >   Рахунки і картки   >   Платіжні картки VISA   >   Корисна інформація при здійсненні операцій платіжними картами

Корисна інформація при здійсненні операцій платіжними картами

Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу, що при здійснені операцій в іноземній валюті по платіжним карткам Банк додатково блокує 2% до курсу продажу валюти.

Необхідність в блокуванні пов’язана з різницями в курсах валют, що використовують платіжна системаVisaта українські банки. Основна мета цього блокування – запобігти виникненню негативного залишку (несанкціонованого овердрафту) по рахункам клієнтів. Після операції фактичного списання витраченої суми з рахунка клієнта, надлишок коштів, що був заблокований при проведенні операції автоматично розблоковується. Просимо враховувати дану інформацію при здійсненні розрахунків за Вашими платіжними картками.

Також звертаємо Вашу увагу, що при здійсненні операцій по зняттю готівки в банкоматах українських банках для приватних клієнтів додатково блокується комісія в розмірі 1,5% + 5 грн. (за винятком картVisa Platinum та карт, що випущені в рамках тарифних планів «Оптимальний +», «Оптимальний» та «Преміум»).Основна мета цього блокування – запобігти виникненню негативного залишку (несанкціонованого овердрафту) при списанні комісії за зняття готівки починаючи з 6-ї (платної) операції. Після операції фактичного списання витраченої суми з рахунка клієнта, надлишок коштів (комісія в розмірі 1,5% + 5 грн), що був заблокований при проведенні операції автоматично розблоковується.

За додатковою інформацією, звертайтесь, будь ласка, за телефоном контакт-центру 0 800 30 888 0 (цілодобово, безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України, з мобільних – згідно з тарифами операторів).

Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України).
Чи знаєте Ви, що...
можна самостійно
управляти своїми рахунками
у банкоматі
Наші досягнення
Мінфін включив Піреус Банк до ТОП-20 найстійкіших банків за 2 квартал 2019 року, що оснований на аналізі інформації з офіційних та відкритих джерел.
© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven