Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0

Комплаєнс та протидія відмиванню коштів

Піреус Банк в Україні дотримується політики, спрямованої на запобігання використанню банку в цілях відмивання коштів та фінансування тероризму. Мета такої політики полягає у захисті престижу та репутації Піреус Банку.

Будь ласка, ознайомтесь з документами банку щодо протидії відмиванню коштів:

The USA Patriot Act Certificate (pdf, 1.6 Kb)

 Wolfsberg Group Financial Crime Compliance Questionnaire (FCCQ)_V1.1 May, 2020 (pdf, 446 Kb)

Wolfsberg Group Correspondent Banking Due Diligence Questionnaire (CBDDQ)_V.1.3 May, 2020 (pdf, 600 Kb)

Зростаюче значення фактору взаємної довіри між банками та їх клієнтами як основного чинника успішного розвитку банківської установи зумовило необхідність впровадження спеціальних правил поведінки працівників банку у відносинах з клієнтами, у тому числі в частині морально-етичних норм поведінки, запобігання виникненню обставин, що можуть спричинити конфлікт інтересів у відносинах з клієнтами та банком, використання інсайдерської інформації, банківської таємниці та іншої конфіденційної інформації, здійснення працівниками особистих операцій з фінансовими інструментами тощо. З метою запобігання неетичних дій Піреус Банк розробив Кодекс професійної поведінки та етики працівників банку.

Будь ласка, ознайомтесь з даним Кодексом:

Кодекс професійної поведінки та етики працівників Банку (pdf, 517 Kb)

Будь ласка, ознайомтесь з вимогами ст.64 Закону України «Про банки і банківську діяльність»:

ст.64 Закону України «Про банки і банківську діяльність» (pdf, 113 Kb)

 

«Наші корпоративні цінності»

«Корпоративні цінності є основою дій та рішень банку. Вони відображають принципи ведення бізнесу, забезпечують реалізацію стратегії та побудову бездоганної ділової репутації».

Політика запобігання конфлікту інтересів прийнята Банком для виконання своїх зобов'язань щодо підтримання та впровадження ефективних адміністративних процедур і механізмів контролю з метою виявлення існуючого чи потенційного конфлікту інтересів та управління ним при наданні послуг.

«Конфлікт інтересів» може виникнути при наданні певної послуги, здійсненні фінансової операції або на постійній основі. Коли конфлікт інтересів може зашкодити інтересам клієнтів або самого Банку, головною метою Банку є виявлення та управління цими ситуаціями відповідно до положень чинного законодавства.

 

Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України).
Чи знаєте Ви, що...
є пільгові тарифні пакети
для малого і середнього
бізнесу
Наші досягнення
Піреус Банк увійшов до ТОП-20 найнадійніших банків країни за оцінкою журналу «Новое время» та інвестиційної компанії Dragon Capital, посівши 11-у сходинку з двадцяти.
© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven