Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Головна   >   Про Піреус Банк   >   Про Групу Піреус Банку   >   Корпоративна відповідальність

Корпоративна відповідальність

Група Піреус Банку є соціально відповідальною організацією. У Групі впевнені, що стабільний та довгостроковий розвиток її діяльності можливий лише за умови підтримки соціально важливих ініціатив суспільства. Щоб працювати в гармонії з суспільством та навколишнім середовищем, Група надає великого значення питанням корпоративної соціальної відповідальності, в тому числі питанням корпоративного управління, соціальної роботи, збереження культурної спадщини та екологічного балансу.

Для Групи Піреус Банку корпоративна соціальна відповідальність - це добровільне зобов'язання включити у свою ділову практику соціальні та екологічні дії, пов'язані з усіма зацікавленими сторонами (співробітниками, акціонерами, партнерами, постачальниками, інвесторами, споживачами і т.д.). Група реалізує свої соціальні зобов'язання за такими напрямками, як корпоративне управління, соціальна політика, політика в галузі культури і захисту навколишнього середовища.

Корпоративне управління

З метою забезпечення своїх корпоративних інтересів, а також інтересів своїх акціонерів, Піреус Банк визначив інституційні рамки корпоративного управління.

Детальніше (англійською мовою)

Суспільство

Співпраця з громадськими організаціями за такими напрямками, як «Дитина», «Сім'я», «Здоров'я», є стратегічним вибором Піреус Банку при проведенні цільових соціальних заходів.

Детальніше (англійською мовою)

Культура

Соціальна відповідальність у сфері культури здійснюється через Фонд культури Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group Cultural Foundation), яка є неприбутковою організацією і здійснює всі види діяльності, пов'язаної з просуванням культурних ініціатив Групи.

Детальніше (англійською мовою)

Навколишнє середовище

Група Піреус Банку впевнена, що якість життя нерозривно пов'язана зі станом навколишнього середовища. Група скоротила своє споживання енергії та впровадила раціональне використання природних ресурсів на основі екологічних програм управління. Піреус Банк також став першим банком в Греції, який створив спеціальний напрям «зеленого кредитування» Green Banking, метою якого є підтримка та фінансування бізнесу, що впроваджує «зелені» технології.

Детальніше (англійською мовою)

Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки безкоштовні в межах України).
Чи знаєте Ви, що...
є пільгові тарифні пакети
для малого і середнього
бізнесу
Наші досягнення
Піреус Банк запроваджує нову послугу – миттєвий переказ з картки на картку
© 2014-2021 Piraeus Bank
Ліцензія
Витяг з Державного реєстру банків №ДРБ-000024 від 16.08.2021
0-800-30-888-0
Дзвiнки в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven