Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Головна   >   Приватним клієнтам   >   Кредити   >   Плаваючі процентні ставки для кредитів фізичних осіб

Плаваючі процентні ставки для кредитів фізичних осіб

Шановні клієнти,

Звертаємо Вашу увагу, якщо Ваш кредитний договір передбачає застосування змінюваної процентної ставки, що складається зі ставки встановлюється за формулою: UIRD (Ukrainian Index of Retail Deposit Rates) + відсоток.

UIRD – це український індекс ставок за депозитами фізичних осіб - середньозважена ставка, що розраховується кожного банківського дня в системі Thomson Reuters на основі номінальних ставок по строкових депозитах фізичних осіб на строк 6 місяців, з виплатою процентів після закінчення строку дії депозитного договору.
Для розрахунку змінюваної ставки, показник базової ставки (UIRD) визначається наступним чином:
  • в разі, якщо кредитний договір укладено та відповідно надалі здійснюється зміна Змінюваної процентної ставки в період з 1 (першого) по 15 (п’ятнадцяте) число місяця, застосовується показник базової ставки (UIRD), яка була встановлена за 2 робочі дні до 1 числа місяця, в якому встановлюється або змінюється ставка;
  • в разі, якщо кредитний договір укладено та відповідно надалі здійснюється зміна Змінюваної процентної ставки в період з 16 (шістнадцятого) по 31 (тридцять перше) число місяця, застосовується показник базової ставки (UIRD), яка була встановлена за 2 робочі дні до 16 числа місяця, в якому встановлюється або змінюється ставка.
Відповідно до умов кредитного договору розмір плаваючої процентної ставки, яка складається зі ставки UIRD + відсоток змінюється з дати, вказаної в договорі, протягом дії цього договору щоразу після перебігу кожного 6 (шостого) календарного місячного періоду.
Розмір відсотка вказано у вашому кредитному договорі.
З інформацією щодо розмір індексу UIRD Ви, також, можете ознайомитись на офіційному сайті НБУ http://www.bank.gov.ua/

Просимовзяти до уваги, якщо Ваш кредитний договір, передбачає застосування плаваючої процентної ставки, яка складається зі ставки FАІR + відсоток:

FАІR (Floating Annual Interest Rate) - найбільша процентна базова ставка по строкових депозитах фізичних осіб у валюті тотожній валюті кредиту, що розміщені в банку на строк 6 місяців, з виплатою процентів після закінчення строку дії депозитного договору.

Відповідно до умов кредитного договору розмір плаваючої процентної ставки, яка складається зі ставки FАІR + відсоток змінюється з дати, вказаної в договорі, протягом дії цього договору щоразу після перебігу кожного 6 (шостого) календарного місячного періоду.

Розмір відсотка вказано в вашому кредитному договорі. З розміром ставки FAIR ви можете ознайомитись за наступним посиланням.

Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки безкоштовні в межах України).
Наші досягнення
Піреус Банк посів 13-ту позицію рейтингу найнадійніших банків України за індексом FinScore, рейтинг YouControl
© 2014-2021 Piraeus Bank
Ліцензія
Витяг з Державного реєстру банків №ДРБ-000024 від 16.08.2021
0-800-30-888-0
Дзвiнки в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven