Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Головна   >   Приватним клієнтам   >   Інформація для клієнтів   >   Корисна інформація для подорожуючих за кордон

Корисна інформація для подорожуючих за кордон

Збираючись за кордон, скористайтеся міжнародною платіжною карткою від Піреус Банку. Це зручний спосіб розрахунку, що дозволяє не турбуватися про перевезення готівки та купівлю валюти за межами України.

Перед поїздкою за кордон:

1. Повідомте співробітника Контакт-центру Банка про заплановану подорож, заповнив онлайн-форму,  за телефоном 0 800 30 888 0, +38 044 495 88 90 або за допомогою Skype. Це убезпечить Вашу картку від несанкціонованого використання та дозволить виключити небажані дзвінки з боку банку з приводу перевірки легітимності транзакцій. Зверніть увагу, що з метою безпеки встановлено обмеження на трансакції з отримання готівки в банкоматах на території ризикових країнах.

2. Ознайомтеся з тарифами та лімітами за Вашою карткою та зверніть увагу на Правила користування платіжною карткою. Деякі ліміти можуть бути змінені до кінця доби (за Київським часом) після дзвінка до Контакт-центру Банку, до кінця строку дії картки – за письмовою заявою клієнта до відділення Банку, або через інтернет-сервіс winbаnk.

3. Підключіть послугу смс-інформування, аби контролювати свій рахунок цілодобово у будь-якій країні світу. Це дозволить миттєво дізнаватися про здійснені транзакції та залишок на рахунку.

4. Підключіться до системи дистанційного банківського обслуговування winbank, за допомогою якої Ви матимете цілодобовий доступ до власних рахунків та операцій по них з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет. До того ж, Ви зможете управляти лімітами за карткою, заблокувати картку в разі втрати за кордоном без дзвінка до Контакт-центру Банку.

5. Зверніть увагу на курс конвертації.

6. Ви маєте змогу з’єднуватися з Контакт-центром Банку за допомогою Skype, що дозволить заощадити кошти на міжнародні дзвінки. Якщо Ви телефонуєте з-за кордону, використовуйте номер +38 044 495 88 90.

7.Будь-ласка, будьте більш уважним при розрахунках карткою:

  • Будь ласка, стежте за своєю карткою під час здійснення транзакції в ПОС-терміналі чи АТМ, якщо карта чіпова вона має бути прочитана по чіпу. Картка може бути прочитана за допомогою магнітної полоси, тільки у випадку відсутності чіп рідеру в ПОС-терміналі чи АТМ,
  • Будь ласка, не віддавайте свою карту офіціанту або адміністратору готеля,
  • Будь ласка, розраховуйтесь своєю карткою самостійно, якщо ПОС-термінал має налаштування для безконтактних розрахунків,
  • Будь ласка, якщо АТМ виглядає підозріло не вставляйте в нього карту. Буде краще, якщо ви використаєте інший АТМ.

 

Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки безкоштовні в межах України).
Наші досягнення
Піреус Банк отримав довгостроковий кредитний рейтинг за національною шкалою uaAA від РА «Стандарт-Рейтинг»
© 2014-2021 Piraeus Bank
Ліцензія
Витяг з Державного реєстру банків №ДРБ-000024 від 16.08.2021
0-800-30-888-0
Дзвiнки в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven