Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Головна   >   Про Піреус Банк   >   Піреус Банк в Україні   >   Комплаєнс   >   Повідомлення про неналежні дії працівників

Повідомлення про неналежні дії працівників

Шановний користувач,

Піреус Банк високо цінує свою репутацію та у своїй діяльності керується наступними принципами:

З метою ефективного дотримання зазначених принципів, Піреус Банк розробив систему контролю відповідності діяльності Банку та його працівників законодавчим вимогам, внутрішнім політикам, правилам і стандартам (система комплаєнс-контролю).

У зв’язку із зазначеним, Піреус Банк просить інформувати про можливі факти неналежної поведінки його працівників - для проведення подальшої перевірки кожного такого факту та вжиття відповідних заходів. Для такого інформування достатньо заповнити форму Повідомлення про неналежні дії працівників, що наведено нижче.

У повідомленні варто вказати своє прізвище, ім'я, по батькові / найменування організації та контактні дані. Будь ласка, зверніть увагу, що повідомлення обов'язково має містити П.І.Б. та посаду працівника / назву підрозділу Банку, дії якого, на Вашу думку, є неналежними, а також дату інциденту. Потрібно обґрунтувати факт неналежного виконання працівником / підрозділом Банку своїх обов'язків, і, за наявності, надати відповідні докази.

Звернення, написані з метою вирішення особистих конфліктів з працівниками АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ», не розглядатимуться. Також повідомляємо, що скарги щодо якості обслуговування не розглядаються Комплаєнс-підрозділом АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ».

Доступ до наданої Вами інформації матимуть виключно комплаєнс-офіцери АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ»; зазначена інформація розголошенню не підлягає.

Ведення та обробка персональних даних здійснюється на підставі положень чинного законодавства щодо захисту персональних даних.

Анонімність повідомлень
Піреус Банк заохочує подання Повідомлень від власного імені. Анонімні Повідомлення значно ускладнюють роботу над детальним розслідуванням або навіть роблять його неможливою через складність отримання даних від анонімної сторони (наприклад, обговорення, зустріч для надання роз’яснень під час розслідування), а також через складність оцінювання надійності даних такого Повідомлення. Подані анонімні Повідомлення розглядаються в залежності від того, наскільки добре вони задокументовані та чи можна визначити описану неналежну дію. Піреус Банк бере на себе зобов’язання захищати анонімність особи, яка подає «Повідомлення про неналежні дії працівників», і не вчиняє дій, які можуть призвести до розкриття її особи.

Заповніть, будь ласка, всі поля, щоб ми мали змогу провести повноцінну перевірку інциденту

Ваш П.І.Б.
Поле не заповнено або заповнено не вірно
Ваша категорія
Поле не заповнено або заповнено не вірно
Контактний номер телефону
Поле не заповнено або заповнено не вірно
E-mail
Поле не заповнено або заповнено не вірно
П.І.Б. працівника / назва підрозділу, яким вчинено неналежні дії
Поле не заповнено або заповнено не вірно
Вид неналежних дій:
Зробіть вибір або напишіть свій варіант
Крадіжка / Шахрайство Вимога подарунків, винагороди, або іншої вигоди (в т.ч. на користь третіх осіб)
Порушення банківської / комерційної таємниці Зловживання службовим становищем
Порушення законодавчих норм / внутрішніх процедур Консультування клієнтів з питань ухилення від процедур фінансового моніторингу, валютного законодавства тощо
Конфлікт інтересів Робота родичів / Сприяння в просуванні за посадою
Оманливе подання інформації клієнтам / Вигода за рахунок клієнта Неетична поведінка
Зробіть вибір або напишіть свій варіант
Детальний опис неналежних дій:
Поле не заповнено або заповнено не вірно
Ви повинні погодитися з нашими умовами
Поле не заповнено або заповнено не вірно

Піреус Банк щиро вдячний Вам за повідомлення про значні порушення, упущення чи інші факти, потенційні чи очікувані в межах Групи, які є основою для своєчасного реагування на такі факти. Наголошуємо, що ключовими та непорушними принципами «Політики повідомлення про факти неналежних дій» є:
- захист Вашої анонімності та конфіденційності інформації, яку містить Ваше повідомлення;
- захист Вашої поточної посади та подальшої кар’єри від актів помсти.

Якщо Ви маєте сумніви щодо повідомлення про порушення, упущення або можливу незаконну дію, чи потребуєте додаткових роз'яснень стосовно свого захисту, Ви може звернутися за відповідним уточненням до Комплаєнс-підрозділу АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ» на адресу compliance-risk@piraeusbank.ua

x
Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України).
Чи знаєте Ви, що...
є пільгові тарифні пакети
для малого і середнього
бізнесу
Наші досягнення
Мінфін включив Піреус Банк до ТОП-20 найстійкіших банків за 2 квартал 2019 року, що оснований на аналізі інформації з офіційних та відкритих джерел.
© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven