Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Головна   >   Приватним клієнтам   >   Кредити   >   Кредитна картка

Шановні клієнти,
інформуємо Вас, що Правлінням Банку прийнято рішення, Протокол №61_0620 від 25.06.2020 р., про призупинення на період дії карантину кредитування нових, та збільшення кредитних лімітів для існуючих клієнтів Банку - фізичних осіб за продуктами ««Кредит на поточний рахунок «Кредитна картка»» для зарплатних проектів» та «Кредит на поточний рахунок «Кредитна картка»».

Вам бракує грошей на покупку потрібного товару, а позичати чи брати в кредит не хочеться? Купуйте потрібний товар чи послугу за допомогою кредитної картки Піреус Банку. Сплатити витрати по картці можна буде потім, у зручний для вас час!

Оцініть переваги кредитної картки:

 • можливість розрахунку в торгових мережах без комісії;
 • можливість оплачувати покупки в один дотик, не випускаючи картку із рук з кредитною карткою VISA Gold;
 • легкий контроль витрат — єдиний тариф для всіх операцій зняття готівки;
 • жодних прихованих комісій;
 • безкоштовне підключення та обслуговування в системі інтернет-банкінгу winbank та послуги СМС-інформування;
 • зручний графік сплати заборгованості та можливість дострокового погашення кредиту без штрафних санкцій.

Дізнайтесь умови користування кредитною карткою:

 • випуск картки: безкоштовно;
 • пільговий період кредиту з процентною ставкою 0% річних* до 51-го дня;
 • кредитна ставка: за операціями покупки VISA Classic — 36 %, VISA Gold — 34 % річних; за операціями зняття готівки VISA Classic — 44 %, VISA Gold — 42 % річних;
 • мінімальний ліміт на картці: VISA Classic — 2 000 грн, VISA Gold — 20 000 грн;
 • максимальний ліміт на картці: VISA Classic — 25 000 грн, VISA Gold — 75 000 грн.

*Пільговий період застосовується до безготівкових покупок і визначається залежно від дати здійснення покупки. Процентна ставка 0,0001% річних розповсюджується на безготівкові транзакції за умови повного повернення клієнтом суми фактичної заборгованості до 20 числа наступного місяця.

Увага!
Після укладення договору, клієнт має право відмовитися від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів з дня укладення цього договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує відсотки за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою договором, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором).

Методи сплати витрат за кредитною карткою:

Тарифи:

 • будь ласка, ознайомтесь з діючими Тарифами на обслуговування кредитної картки;
 • будь ласка, ознайомтесь з Тарифами на обслуговування кредитної картки, що була оформлена у період до 1 липня 2014 року;
 • будь ласка, ознайомтесь з Тарифами на обслуговування кредитної картки, що була оформлена у період до 5 вересня 2013 року;
 • будь ласка, ознайомтесь з Тарифами на обслуговування акційної кредитної картки.

  Будь ласка, ознайомтесь з  Типовими формами договорів , Правилами та необхідними документами для відкриття кредитної картки.

  Можливі наслідки для клієнта в разі користування споживчими кредитами
  У разі виникнення простроченої заборгованості, позичальник сплачує проценти за користування простроченою заборгованістю, проценти за користування несанкціонованим овердрафтом відповідно до умов кредитного договору та тарифів Банку. Проценти на прострочену заборгованість Банк має право списати договірним списанням з будь-яких рахунків позичальника.
  У разі порушення позичальником умов кредитного договору (інші ніж прострочення заборгованості, користування несанкціонованим овердрафтом) позичальник сплачує штраф.
  Банк має право вимагати дострокового погашення кредиту, процентів, інших платежів, звернутись до судових органів для стягнення заборгованості у порядку, визначеному законодавством України.
  Банк має право передати інформацію про заборгованість до кредитного бюро/Кредитного реєстру Національного банку України, у тому числі щодо негативної кредитної історії.
  Після укладення договору, клієнт має право відмовитися від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів з дня укладення цього договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує відсотки за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою договором, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором).
  Клієнт, має право в будь-який момент дії Кредитного договору достроково розірвати даний договір, а саме здійснити дострокове погашення кредитної заборгованості згідно умов договору, шляхом внесення необхідної суми коштів, для повного закриття кредитного договору та написанням заяви на відділенні банку про дострокове погашення кредиту.
  Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
  Клієнт має можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

Попередній розрахунок графіку платежів та сукупної вартості кредиту по кредитній картці

Приклади результатів розрахунків користування кредитною карткою.

Істотні характеристики споживчих кредитів.

Дізнайтеся більше:

 • зателефонуйте до контакт-центру 0 800 30 888 0 (дзвінки у межах України безкоштовні)
 • поставте запитання, яке Вас цікавить, заповнивши форму зворотного зв'язку

Кредитну картку можна оформити у відділенні банку.

Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки безкоштовні в межах України).
Чи знаєте Ви, що...
Пiреус Банк
заснований у 1916 році
Наші досягнення
Піреус Банк отримав довгостроковий кредитний рейтинг за національною шкалою uaAA від РА «Стандарт-Рейтинг»
© 2014-2021 Piraeus Bank
Ліцензія
Витяг з Державного реєстру банків №ДРБ-000024 від 16.08.2021
0-800-30-888-0
Дзвiнки в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven