Menu

News archive
Піреус Банк відкрив у Маріуполі відділення європейського рівня
08 July 2011

У середу, 6 липня, Піреус Банк в Україну, який входить в міжнародну фінансову групу Piraeus Bank Group (Група Піреус Банку), урочисто відкрив перше відділення в Маріуполі.

Нове відділення відкрито в рамках Програми з впровадження європейських стандартів побудови відділень, які застосовуються Групою Піреус Банку в усіх країнах присутності. Програма передбачає відкриття нових, сучасних і зручних банківських приміщень, які відповідають корпоративним стандартам Групи з точки зору ергономіки, дизайну, комфорту для клієнтів і безпеки.

«В рамках стратегії свого розвитку в Україні, Піреус Банк відкрив своє відділення в Маріуполі, оскільки ми бачимо гарні перспективи для свого бізнесу в місті. У новому відділенні надається повний спектр банківських послуг: обслуговування і кредитування бізнесу, оформлення іпотечних кредитів, депозитних договорів і платіжних карт VISA, переказ коштів, обмін валют і т.д. Крім того, у новому відділенні встановлено цілодобовий банкомат, за допомогою якого можна не тільки знімати готівку, але й самостійно управляти власними рахунками », - розповів Іліас Музакіс, заступник директора операційно-організаційного департаменту Піреус Банку в Україні.

Піреус Банк приділяє особливу увагу іпотечному кредитуванню. Так, банк пропонує кредити на житло зі ставкою 16% -16,5% річних у гривні на термін до 20 років і з можливістю дострокового погашення. Крім того, спільно із забудовниками Піреус Банк реалізує декілька спеціальних іпотечних програм зі ставками кредитування нижче ринкових (від 12% річних).

«Піреус Банк також активно кредитує малий і середній бізнес (підприємства з річним обігом до 250 млн грн. на рік), пропонуючи гарні умови кредитування і продукти, що мають попит серед бізнесу, - зазначив Андрій Боровий, територіальний менеджер Піреус Банку по Донецькій та Луганській області. - Нещодавно Піреус Банк знизив мінімальну ставку кредитування для юридичних осіб до 16% річних, а також збільшив термін кредитного пакету (кредитна лінія + овердрафт) до 3-х років ».

Відділення Піреус Банку розташоване в центрі Маріуполя за адресою вул. Енгельса, 1 і працює по буднях з 9:00 до 18:00 без перерви (каса працює з 9:15 до 17:45).

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 56 млрд 628 млн євро і регуляторним капіталом 4 млрд 300 млн євро (станом на 31.03.2011). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Серед пріоритетних напрямків – іпотечне кредитування та кредитування бізнесу.

Банк є членом Асоціації українських банків, Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.