Меню

Про нас

ХТО МИ

Piraeus Financial Holdings S.A. — фінансова холдингова компанія, зареєстрована на Афінській фондовій біржі і материнська компанія банківської установи «Piraeus Bank S.A.»

Після корпоративної трансформації від 30 грудня 2020 року, банківські операції були повністю передані новій дочірній банківській компанії (Piraeus Bank S.A.). Певна діяльність небанківського сектору залишається за материнською компанією Групи, що трансформувалася у фінансову холдингову компанію, зареєстровану на Афінській фондовій біржі (Piraeus Financial Holdings S.A.).

Ключовою дочірньою компанією Piraeus Financial Holdings S.A. є Piraeus Bank S.A. з головним офісом в Афінах, котра генерує 95% доходів Групи та налічує близько 9,9 тисяч співробітників. Піреус Банк пропонує повний спектр фінансових продуктів і послуг 5,5 млн клієнтів у Греції. Сукупні активи Групи становили 75 млрд євро (на 30.06.2021 р.).

ОСНОВНІ ЦІЛІ
  • - підвищення джерел доходів та операційної ефективності для забезпечення стійкої прибутковості;
  • - поліпшення якості активів шляхом послідовного виконання плану зменшення обсягів непрацюючих активів 2021 року;
  • - подальше посилення банківських резервів;
  • - розширення кредитування для підтримки економічного відновлення країни.
o_nas_missiya
НАШ КУРС

Піреус Банк засновано у 1916 році. Він є провідним банком Греції: частка ринку кредитів становить —30%; депозитів — 29%.

Банк прагне відігравати провідну роль в економіці Греції, активно підтримуючи економічну діяльність та зосереджуючись на зовнішньому світі шляхом надання спеціалізованих індивідуальних рішень та послуг високого рівня своїм клієнтам.

o_nas_zennosti
Група Піреус Банку в Греції / червень 2021 року
Кредитний портфель 33,2 млрд. євроо
Депозити 51,2 млрд. євро
Відділення 474
Кількість співробітників 9,8 тис. осіб
Клієнти 5,5 млн.
ATM 1 884